Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Jarda F.
Příspěvky: 261
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od Jarda F. »

Zdravím všechny...

Měl bych dotaz, prosbu,...hledám rádu...

Při pokusu o vložení fotek do galerie se mi po ,,nahrání,, zobrazí takováto stránka...a fotky se nenahrají...
Obrázek Obrázek

Foceno jako vždy, stejný postup, přístroj, fotky z jedné série. Tak nevím. Má někdo podobnou zkušenost? Ještě divnější je, že některé fotky se nahrát podaří, ale je to tak 1 z 5...Tak kdyby někdo měl tip v čem je zakopaný pes. :|
Pavlik99
Příspěvky: 144
Registrován: sob 21.1.2012 7:07
Bydliště: JM

Re: Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od Pavlik99 »

Vidím tam : invalid image dimensions - fotky budou nejspíš příliš velké...
Jarda F.
Příspěvky: 261
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od Jarda F. »

Na to jsem koukal taky, ale velikost je stejná zhruba jako u jiných, dokonce myslím, že se dříve nahrály i větší. Nicméně problém se vyřešil po otevření fotky v malování a jejím opětovném uložení (za tímto účelem jsem do rohu udělal co nejmenší tečku shodného odstínu), pak už se nahrály jako dřív. Těžko říct, co to provedlo, ale zabralo to...Na tyhle věci nemám buňky a jak se objeví nějaká taková zrada, musím volat o pomoc :roll: . Každopádně díky za reakci ;) .
WIKING
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 5.6.2014 11:56
Bydliště: Jihozápadní Čechy

Re: Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od WIKING »

Ano,ano,takových je nás bohužel víc,já se ještě nedonutil ani se o to pokusit něco vložit...
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od Tomáš S. »

Jsou to věci mezi nebem a zemí, nicméně pokud používáš nějaký editační program fotek, zkus jestli nemá možnost "Uložit JPEG pro web". Takto exportovaná fotka, by "měla" 100% fungovat.
Jarda F.
Příspěvky: 261
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove-modely.cz - problém při vkládání fotek

Příspěvek od Jarda F. »

Zkusím se na to podívat, díky za tip ;) ... já fotky vždy pouze stáhnu, maximálně otočím, případně oříznu, eventuálně doplním o nějakou tu značku, kroužek a pak nahrávám...jen tentokrát se někde něco semlelo jinak a já nevím co. Tak jsem vyslal nouzové volání sem :) .
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“