Budějovicko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Ahoj, do Nera bych jel moc rád. Zatím to vypadá, že by to mohlo klapnout - rodinné oslavy mám pro letošek všechny za sebou a pracovní soboty mi s nástupem podzimu taky skončily. ;)
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Neratovice bych také chtěl navštívit. Zatím tedy má účast na 90%
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

já pokud se něco dramaticky nezmění tak Nera plánuju. Ale s mezipřistáním v Brandýse, kde zůstávám do neděle. Mám zase eventuálně zarezervovat stůl u Oskara jako posledně? dorazil bych cca v 18 hod
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 311
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

jj stoleček v hospůdce se bude hodit, snad nám ji mezitím nezavřeli ...

Jak, kdo a s kým pojede se asi domluvíme standartně - ve čtvrtek večer po telefonu :lol:

Ta Hradecká výstava, jak jsem psal výše je zrušená, pořadatelé se nedohodli jak by měli řešit kontroly příchozích.
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Budějovicko

Příspěvek od Jirka »

S Neratovicemi je to u mne nahnuté, asi nepřijedu. Měli by mi konečně v sobotu a v neděli dělat vrt na chatě. Už mi to 2x odložili, tak to snad konečně vyjde. Ale ještě mi mají termín upřesnit, třeba vyjde obojí - vrt i Neratovice :)
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Lidi, i já nejspíše letos Neratky vynechám. Mám nějakej moribundus, tak to nechci tahat mezi ostatní :(
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

Tak to vypadá, že hospoda Oskar nefunguje. Mám dvě čísla a ani na jednom to neberou... tak uvidime, co zjistím. Zatím pokud mě něco neskolí, tak plánuju dorazit kolem šesté do kina
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Budějovicko

Příspěvek od Jirka »

Oskar asi jedním z těch zařízení, která nepřežila Covid-19. Webové stránky nefungují, na facebooku poslední příspěvek z 15.dubna 2020. Zase jedna dobrá restaurace v háji. Koukal jsem ale, že Skleník funguje :)
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 347
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Ahoj všem,zítra bych měl dorazit cca 18:30 tak na mě kdyztak prosím počkejte. Dorazím standardně se svým chlupatým přítelem


Tomáš
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Ahoj, tak já to bohužel musím ze zdravotních důvodů odpískat. Užijte si to i za mne.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

ahoj bando, tak jsme si s Danem říkali, jestli neudělat do konce roku - třeba někdy po vánočních svátcích - krátké setkání spojené s jedním nebo dvěma pivy případně kávou.
navrhujeme středu 29 nebo čtvrtek 30 v odpoledních hodinách. Otázkou je kde - ČB nebo Hradec?
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 347
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

To nezní špatně, a tentokrát bych byl pro ČB
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 311
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Já už jsem o setkání také přemýšlel, ale spíš na tři krále.

Nevím totiž jak budu poslední týden chodit do práce. Na silvestra se chystáme odjet do Mladé Vožice za mámou, jeli bychom už asi 30. večer, podle toho jak budu mít volno.

Navíc náš červený miláček s modrým oválem na čumáčku odmítá poslušnost a musí na ošetřovnu.

Jestli budeme pojízdní a jestli dostanu volno v práci, budu vědět asi v polovině příštího týdne, tak se pak nějak domluvíme.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Ten Jirkův nápad s Tříkrálovým setkáním je taky dobrý, možná i lepší než to mezi svátky. Jen bych se přimlouval za páteční odpoledne - soboty bývám v práci :-(.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

Ok tak není problém... tři králové jsou ve čtvrtek 6.1. tak navrhuju pátek 7.1 - pokud tedy bude ještě přijatelná epidemická situace. Nějakou hospůdku v ČB beztak najdu, nebo se mezi svátkama domluvíme co a jak.
jinak přeju aby vánoční svátky byly pokud možno plné klidu a pohody. H.
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“