Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25

Příspěvek od Saskardin »

Ako sa darí? Dúfam, že nedošlo k žiadnym nešťastiam na modeli ani modelárovi... :|
Uživatelský avatar
Erunamo
Příspěvky: 38
Registrován: úte 7.6.2016 5:32

Re: Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25

Příspěvek od Erunamo »

Ahoj, daří se dobře. A modelu se naštěstí nic nestalo. To bych asi nepřežil :lol:
Bohužel od posledního příspěvku není moc čas. Snažím se zmapovat vojenskou minulost mého pradědy a zabírá mi to většinou volného času, protože je to náročnější než jsem si myslel. Do toho řeším bytovou situaci (rád bych měl konečně svojí pracovnu). Zkrátka model je uklizen v krabicích a čeká na volnější chvíle. Samotného mě to mrzí.
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25

Příspěvek od Saskardin »

Erunamo píše:Ahoj, daří se dobře. A modelu se naštěstí nic nestalo. To bych asi nepřežil :lol:
Bohužel od posledního příspěvku není moc čas. Snažím se zmapovat vojenskou minulost mého pradědy a zabírá mi to většinou volného času, protože je to náročnější než jsem si myslel. Do toho řeším bytovou situaci (rád bych měl konečně svojí pracovnu). Zkrátka model je uklizen v krabicích a čeká na volnější chvíle. Samotného mě to mrzí.
Tak to je v poriadku, trošku som sa bál, či sa v týchto komplikovaných časoch nevyskytlo niečo vážnejšie ako iba nedostatok času. Tak nech sa darí, všetko dopadne čo najlepšie a skorý návrat k skalpelu prajem.
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“