HMS M.I. / Extra model / 1:100

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

HMS M.I. / Extra model / 1:100

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny po delší odmlce způsobené pracovním vytížením ,ůnavou a nechutí dodělat lanoví na plachetkách.Tak jsem se rozhodl pro tento model ,že si na něm hlavně vyzkouším jestli jsem schopen vůbec něco slepit jako čistostavbu ;) . K modelu mám lasery a tak jsem začal nejdříve nástavbou a čekal jak to dopadne jelikož jestli sprzním nástavbu a budu ji přemalovávat tak už musím přemalovat všechno :lol: . Musím zatukat ,zatím vše sedí a celkem za mě dobrý. Musím dávat velký pozor abych spoje nezapatlal lepidlem protože je tam bílá . Pro mě zvyklého všechno přebarvit docela oříšek. Takže posílám fotky nástaveb které jse zatím odložil a slepil trup. Vše sedí perfektně a pro jistotu jsem přidal podélná žebra aby následná obšívka sedla . Viz fota. Takže stavba zatím v pohodě a snad se mi ta obšívka povede,protože jestli ne tak budu celý model přestříkávat ale to zrovna ted nechci :lol: :lol: Tak zatím.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: HMS M.I. / Extra model / 1:100

Příspěvek od JoskaM »

No tak to je paráda, také ji mám připravenou v regále.
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“