Flokovačka - setí statické trávy

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Odpovědět
michal86
Příspěvky: 70
Registrován: sob 21.1.2012 17:21
Bydliště: kousek od Žďáru nad Sázavou

Flokovačka - setí statické trávy

Příspěvek od michal86 »

Zdravím Vás všechny,

mám pro Vás tip na zakoupení flokovačky na setí statické trávy. Zakoupil jsem ji na známem čínském obchodě, nevím zda zde mohu zveřejnit odkaz, abych neporušil pravidla. Dorazila mě včera po 17 dnech od objednání (na současnou dobu super výkon) za bratru 457 Kč i včetně pytlíčku se statiskou trávou a štětecem (zapoměl jsem dát na foto, ale je asi na ometení zařízení). Flokovačka je na 2 tužkové baterky. Včera jsem zkoušel jen na kousek kartonu různé směsi a myslím si, že to vypadá dobře. Nezkoušel jsem nikdy jinou, takže nemohu úplně porovnat. Přemýšlel jsem vyrobit flokovačku ze sítka a plácačky na mouchy dle návodů co jsou na internetu, protože co se dá koupit například od Nochu je dle mě příliš drahé, ale když jsem našel toto, tak jsem se rozhodl vyzkoušet. Na model to budu zkoušet v dohledné době, tak uvidím jak to bude vypadat ve větší ploše.

Pokud bude možné odkaz uvést, tak ho případně doplním, prosím o info moderátory.
Obrázek, Obrázek, Obrázek
Uživatelský avatar
Bakendrid
Příspěvky: 184
Registrován: pon 30.1.2017 14:44
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou

Re: Flokovačka - setí statické trávy

Příspěvek od Bakendrid »

Můžu poprosit odkaz do SZ?
Děkuji
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Flokovačka - setí statické trávy

Příspěvek od Niraj »

...i mně, prosím. Díky moc.

edit:
tak v příslušném shopu stačí zadat "static grass applicator" a vyjede toho spousta, stačí si vybrat
Boďa81
Příspěvky: 189
Registrován: pon 8.1.2018 10:14

Re: Flokovačka - setí statické trávy

Příspěvek od Boďa81 »

Flokovačky stavím sám, generátor 20kV je kupovaný, na baterii 9V a funguje naprosto parádně na vlákna od 2mm do 12mm ( delší jsem už nenašel ), tělo flokovačky je 3D tisk moje konstrukce i tisk.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: Flokovačka - setí statické trávy

Příspěvek od Saskardin »

Boďa81 píše:Flokovačky stavím sám, generátor 20kV je kupovaný, na baterii 9V a funguje naprosto parádně na vlákna od 2mm do 12mm ( delší jsem už nenašel ), tělo flokovačky je 3D tisk moje konstrukce i tisk.
To by som určite nevyrobil, ale rád kúpil :-)
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“