Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Odpovědět
brigadyr
Příspěvky: 57
Registrován: sob 26.12.2020 9:48

Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od brigadyr »

Občané pozor, zůstaňte u svých monitorů!

Hovoří Brusel:

Od 1.4. 2021 vstupuje v platnost nařízení Evropské komise EK 666/2021 O povinné 101% recyklaci papírových modelů a jejich odpadů. Jde o legislativní úpravu dosavadní doporučující směrnice Stálé pracovní skupiny pro dohled nad udržitelností papírového modelářství při EK, jejíž snahou je, aby žádná zbylá část vystřihovánky, ani jeden jediný ústřižek papíru nepřišel nazmar. Národní kontrolní komise pro efektivnost a racionalizaci zájmové činnosti obyvatelstva mají prostřednictvím svých nastrčených důvěrníků v každém modelářském kroužku či diskusním fóru sledovat, že modelář začal novou vystřihovánku teprve tehdy, jestliže dodělal předchozí rozestavěnou, či zužitkoval beze zbytku odpadový materiál ladem ležící.

Nazdááááár....nuže přerovnávaje skladové zásoby uložené na horší časy, nešťastnou náhodu spadly mi k nohám (zřejmě sabotáž, politická provokace či počínající stařecký třes) odřezky husitských válečníků Přemysla Kubely k bojovému vozu Richarda Vyškovského z ABC zimní speciál 89 a pozadí z diorámka Petra Moudrého Obléhaní Prahy Švédy z ABC č. 22/32. Ježto volná fantazie ještě není zakázána, nabídlo se spojit obojí uvedené v docela líbivý celek za přispění zcela přírodních materiálů....Gréta by měla radost. Poslušně hlásím že bylo dosaženo papírové neutrality, zaplněno další místo v polici a dosažený stupeň zábavy činí 99,99 %. Howg.

Geniální ani umělecké dílo či hlubší myšlenku v tom nehledejte

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od JanO »

Jsem zvědavý, co ti ještě zbylo z předchozích diorámek :lol: .
brigadyr
Příspěvky: 57
Registrován: sob 26.12.2020 9:48

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od brigadyr »

Nooo....zbyly mi např. druhé strany těch samých figurek...z lenosti jsme použil jen jednu stranu....takže mě napadá jen variace na stejné téma např. Pohled z Prahy na husitskou hlídku :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od Kuba78 »

muzes pouzit druhou stranu sediciho bojovnika, posadit ho na kladu (mimochodem, co dela precizne uriznuta klada polozena na mezi u pole?) na druhou stranu a prejmenovat diomara na "Husitsti bratri dvojcata vyhlizi prijezd vojsk proradneho krale Zmikunda ku Praze" :)
Uživatelský avatar
Jakub112
Příspěvky: 41
Registrován: úte 24.11.2020 16:16
Bydliště: Mons, Belgie
Kontaktovat uživatele:

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od Jakub112 »

Vynikající nápad, pěkná práce! :D
brigadyr
Příspěvky: 57
Registrován: sob 26.12.2020 9:48

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od brigadyr »

Díkes všem za pozornost!

Tak já zkusím něco spáchat..snad Žižka promine.. :-)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Dioráma Husitská hlídka před Prahou

Příspěvek od JanO »

... a inspirací bude major Terazky :mrgreen: .
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“