LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od bernie »

Megapokroutka :shock:

...to zvlnění vypadá, jako by se tam proháněl vítr. No nakonec by se to mohlo i přivázat na šňůru a pouštět jako draka k obloze. Proti sluníčku se ztrati i "drobné" nepřesnosti.

Někdo to má rád prostě velký :roll:
peetee
Příspěvky: 252
Registrován: sob 21.1.2012 1:42

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od peetee »

Schumy.0003 píše:Vlcacka
No na ty moje miminka, by byla hodně velká spotřeba, slyšel jsem jenom, že se používá k lepení folie, jako skla..................
Jo, většinou na oboustrannou pásku narazíš, když se mluví o lepení folie. Já teď finišuji s krkonošskou chalupou od Milana Bartoše a tam jsem ji použil na nalepení kartonu na rub stěn chalupy a spokojenost vysoká :) - inspiroval jsem se jiným modelářem (bohužel si nevzpomenu na jméno), který to takto dělal u stejného modelu.
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od scad »

JoseFxx píše:Píšeš, že máš originál, tak kde je problém rozstřídit si díly z originálu a nechat si je vytisknout na různé tloušťky papíru podle potřeby.
Problém je možná ten, že by to musel dát do pc a přes jakejkoliv bitmapovej program to roztřídit. Pokud s tim neumí, tak máš hned odpověď. Možná si to doma ani neskenuje a jen přijde do copycentra, kde mu to personál rovnou zvětší.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od JoseFxx »

Na to znám jednoduchý fígl. Udělám si kopii z originálu. Tu kopii rostříhám a v copishopu si dílky nechám vytisknout dle gramáže papíru. A nepotřebuješ bitmapovej program.
Uživatelský avatar
tata
Moderátor
Příspěvky: 195
Registrován: pon 12.12.2011 19:04
Bydliště: Galaxie Orlová

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od tata »

Schumy.0003 prosímtě o zvážení četnosti tvých příspěvků máš jich za tu chvilku co nové DFko jede už kolem 250 to nemají ani nejaktivnější moderátoři a modeláři.Kdyby to byly aspoň konstruktivní reakce . Pokud ti zkušenější modeláři radí nemusíš hned odpovídat na každou radu zvlášť vstřebej je otestuj a pak když tak pisni jak jsi dopadnul .
Patlu zdar ;)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od Schumy.0003 »

Zatím si od tohoto miminka odpočinu, Byl jsem poprosen kamarádem o postavení modelu traktora, tak mu ho postavím..................
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: LOLA ASTON MARTIN LMP1 / Cornell / 1:9

Příspěvek od štefíno »

Hmmm :shock: Jen tak dál...............
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“