ABC č. 17/59 - Ostrov pokladů (RV); robot LCDBOT

Moderátoři: JOK, Standa F.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ABC č. 17/59 - Ostrov pokladů (RV); robot LCDBOT

Příspěvek od Standa F. »

Na stáncích vyšlo 12. 8. 2014. Vystřihovací obsah - 2 novinky:
- Ostrov pokladů - Richard Vyškovský; rozsah 2 str.
- Robot LCDBOT - Pavel Procházka; rozsah 1 str.
*****************

Jsem se nějak rozjel, letos mám už druhé ABC! 8-)

Obrázek

... no tak jo, šel jsem si pro nejnovější vyškovánku. Vydání bylo jaksi opožděné, avízo na tuto vyčihovánku vyšlo už v čísle 14, že vyjde v čísle 15 (15.7.) - vyšla ale až nyní.
Vyloženě dětská hříčka s figurkou piráta na ostrůvku s palmou, žraloky vykukujícími krvelačně z hladiny a skrytou truhličkou na poklady napovídá, že hybatelem pro tyto počiny Mistrovy je jeho vnouček. Návod přímo vybízí truhlu naplnit perlami, drahokamy a zlatými mincemi. Škoda, že mi není 7! 8-)

Obrázek Obrázek

Druhá vystřihovánka je rovněž spíše hříčkou, nová série ROBOTI představuje něco jako chodicí monitor s PC-ventilátorem na zádech, autor Pavel Procházka figurku nazval LCDBOT:

Obrázek

:arrow: Na straně 47 se dovíte o nové vystřihovací-fotografické soutěži na počest Richarda Vyškovského ve spolupráci s MPMPM. Fotky modelů RV se mají nahrávat přes web ábíčka, soutěží se v kategoriích - zajímavá může být tato: model z půdy od RV 8-) .

*******

:arrow: Co se na nás valí čmikacího příště:

Obrázek
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: ABC č. 17/59 - Ostrov pokladů (RV); robot LCDBOT

Příspěvek od SkylineJDM »

:lol: :roll: To ABC hodně klesá, dřív tak super modely na pokračovaní série 1:300, nebo různé modely aut, architektury a teď pomalu nic :evil:
Odpovědět

Zpět na „2014“