Jak to bylo, jak to je - kniha

Moderátoři: JOK, Standa F.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak to bylo, jak to je - kniha

Příspěvek od Standa F. »

Archeolog žasne, abecečkový fanda se diví! Nakl. Albatros přesvědčilo pana Martina Pilného, aby oprášil svůj legendární encyklopedický seriál, který vycházel v ABC v letech 1986-1991 (na obálku se jim vloudila chybka, mají tam rok 1985):

Obrázek

Bude zajímavé se podívat, jak se autor vyrovnal s dalším vývojem od roku 1991 do současnosti, který zejména v technice postoupil o obrovský kus dopředu - pokud tento nejednoduchý krok vůbec řešil, možná že ne.

Jak mi sdělil Pepa JOK, uvnitř je údajně i foto již zesnulého kreslíře Přemysla Kubely - což bude velmi raritní, jelikož jeho tvář ... prostě neznáme. Jsem sám velmi zvědav - knihu jsem zatím neměl v ruce.

Nabídka v e-shopu: http://knihy.cpress.cz/jak-to-bylo-jak-to-je.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Fingon
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 1.8.2013 22:44
Bydliště: Wien

Re: Jak to bylo, jak to je - kniha

Příspěvek od Fingon »

Nostalgie jak prase, fakt:-) Mentalni poznamka - sehnat, precist a pokochat se.
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Jak to bylo, jak to je - kniha

Příspěvek od Tomas »

Knihu jsem si zakoupil v "povánočních slevách" a jen reaguji na poznámku, jak je řešena doba po roce 91 - nijak, jak se uvádí v předmluvě, tak tuto nedávnou historii všichni známe, tak není třeba se jí nějak extra věnovat ;-)

Takže klasicky přetisk toho, co bylo v ABC (což mě osobně nijak nevadí, že to není rozšířeno, asi by s tím bylo i dost práce to předělat, navíc by nastal problém s ilustracemi z pochopitelných důvodů).
Odpovědět

Zpět na „2014“