Umbr311a (limit překročen 3x)

Moderátor: tata

Odpovědět
jbgoood
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24.9.2014 14:20

Umbr311a (limit překročen 3x)

Příspěvek od jbgoood »

The Umbrella Corporation přežila své temné období a v současné době, kdy již nemůže pokračovat ve svých biologických pokusech, protože neexistuje odbyt pro její výtvory, snaží se i nadále udržet na špici vývoje a ukrojit si část moci.
Logickým krokem je účast v závodech Astro racers. A snaha odstřihnout se od minulosti změnou image.

Proto sestrojila závodní stroj pod číslem 311.
"Plachty" umístěné na přídi jsou pohyblivé, je možno je složit do tvaru umožňující let v atmosféře, plně jsou rozvinuté ve volném vesmíru. Pravděpodobně slouží k dobíjení energie (na bázi solárních panelů?) a zachytávání mezihvězdné (meziplanetární) hmoty, která je dále použita k pohonu. Jde o novou, přisně utajovanou technologii. Díky tomu je závodní stroj lehčí při startu.
Má jeden hlavní pohon, manévrovací trysky.
The Umbrella Corporation zdůrazňuje, že v jejím závodním stroji není použita jediná biologická technologie.

Tak to je vše k týmu. Napadlo mě jako základ pro design lodi použít deštník, odtud byl už jen krok k celosvětově známé společnosti. Neumím pracovat v 3D programech, tak jsem základní koncept spíchl v Google Sketchup. Dodatečně jsem zjistil rozměr startovacího boxu, takže nevím, jak proporčně bude vypadat model splňující tyto požadavky. Vzhledem k možnosti rozvinout "plachty" až po startu si myslím, že by to neměl být problém.

Přikládám pár fotek, 3D model mohu poskytnout pro další vývoj. Chybí tomu ještě domalovat kabimu, na boky motoru nápis Umbr311a, na ovládání plachty táhla atp.
Model aktuálně stavět nebudu.
Krásně jsem se bavil při jeho vymýšlení.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
alien99
Příspěvky: 128
Registrován: úte 3.1.2012 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Umbr311a (limit překročen 3x)

Příspěvek od alien99 »

Najs. :D

I z takové fádní věci, jako je logo Firmy na výrobu T-viru jde udělat hodně slušnej závoďák...Gratulace ;)

(ta stavba by nebyla tak složitá ne?.. 8-) .
Odpovědět

Zpět na „Astro Racers 2015 - teamy“