928 - Mytology team - Calene

Moderátor: tata

Odpovědět
Calene
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 8.5.2014 11:41

928 - Mytology team - Calene

Příspěvek od Calene »

Dobře, takže, může se zdát, že jsem na tohle fórum páchla jenom kvůli té soutěži, ale to je pravda jen částečně! :D
O žádné otišťování a tak, což je výhra, stejně radši nestojím, protože by to bylo trochu nespravedlivé (případ Scarabeus, snad chápete... :D ) a vlastně mi do konce soutěže i patnáct bude, tak to nechám ležet :D
Stejně se ale o ten letoun pokouším a až to bude k něčemu vypadat, tak sem dám lepší informace ;)
Uživatelský avatar
alien99
Příspěvky: 128
Registrován: úte 3.1.2012 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: 928 - Mytology team - Calene

Příspěvek od alien99 »

V době zahájení soutěže ti bylo 14 ;) , proto si myslím, že máš šanci soutěžit i v ABC části. Každopádně pokud postavíš/namaluješ letoun tak, jak píšeš povídky, tak o jednom z kandidátů na příčku nejvyšší není pochyb..... Dobrý příběh podněcuje fantazii a to se pak tvoří samo (vlastní zkušenost) ;)
Calene
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 8.5.2014 11:41

Re: 928 - Mytology team - Calene

Příspěvek od Calene »

Takže, bylo by podivné, kdyby u mě za tři měsíce nenastal žádný posun :D
Po několika nápadech a marných pokusech jsem se snad k něčemu dopracovala. K letounu Perseus se startovním číslem 928 :D
Tady je takový návrh, celkem hrubý, jak by to mohlo vypadat, i s barvičkami -
Obrázek
A tady je první pokusná kostra z papíru, jen jsem zkoušela, jestli to vůbec zvládnu vyrobit (alias nic moc a neměla jsem po ruce ani pořádné lepidlo, to jak jsou prázdniny a ne škola :D ) -
Obrázek
Teď se budu pokoušet o plnohodnotné převedení myšlenky do modelu nebo o pořádný obrázek :)
Odpovědět

Zpět na „Astro Racers 2015 - teamy“