E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od Lukáš »

Jojo, důkazy jsou jasné. Ale slepý nevidí, hluchý neslyší.. :roll:
Tonny1
Příspěvky: 225
Registrován: pát 20.1.2012 22:21
Bydliště: Kroměříž

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od Tonny1 »

Hele jestli je to na mne tak jsi vedle 8-) , ale tehdy a ani dnes nemám chuť se šťourat v takových věcech je to dost jasný z té juriovy prezentace stejných dílů(chybu udělá každý a je jen na něm ji přiznat a jakým způsobem ji přizná je druhá věc), pokud vým tak autorská práva jsou dost ošemetná věc-přijeď vyfoť si můj barák dej to na net a já tě můžu zažalovat za porušení práv protože nemáš můj souhlas se zveřejněním té fotky a s modely je to stejný . Docela by mne zajímalo kolik modelů je schváleno k vydání majiteli obchodní značky - třeba u dakarek by to byl boj o každou korunu podle toho kolik vozej na sobě reklam ;)

Stejně jsem se zas rozepsal ach jo asi bych měl koukat na forum jen v střízlivém stavu :lol:
Tonny1
Příspěvky: 225
Registrován: pát 20.1.2012 22:21
Bydliště: Kroměříž

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od Tonny1 »

Tak jsem pomalu tak daleko jak pře tou nehodou :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od BalvieM »

Tak pozor na všetečné návštěvy, už se těším na konec :) .
Tonny1
Příspěvky: 225
Registrován: pát 20.1.2012 22:21
Bydliště: Kroměříž

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od Tonny1 »

:mrgreen: Jo zítra maj zas dojít tak to pozamykám :lol:

Ale přes víkend chci napřed dorazit tu karosu ;)
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od yvan »

Nechtěl jsem sice už, ale něco takového už jsem dlouho nečetl. Reklamy na autech a focení baráků jsou jako příměr k tomuto případu naprostá blbost. Jestli na nově říkali, že s autorskýma právama je to těžké a od té doby je to univerzální výmluva, tak to není relevantní.

Pokud "vým" já, tak když někdo něco vytvoří, nedovolí volné šíření celku nebo jeho částí, někdo jiný to od něho bez jeho vědomí převezme a vydělává na tom, tak to je prostě špatně. To je tak základní věc, že na to není potřeba právnické vzdělání.

Úplně z toho smrdí to, že zemědělskou techniku tady nikdo jiný tolik nevydává a než se to změní, tak je potřeba omlouvat každý průser i naprostou blbostí, srovnávat nesrovnatelné, dělat, že nevidím a třeba i urážet jiné národy, jinak nám ty modely nebude mít kdo kreslit. A to by byla přece katastrofa. Tak se v tom radši nebudeme vrtat. Kdo ví, co by se zjistilo. Lepší, když víme houby a je nám fajn.

Teď už je to všechno. Snad. Teda pokud někdo nevytáhne něco jako "každý stahuje filmy z uložta a to je přece to samé".
Tonny1
Příspěvky: 225
Registrován: pát 20.1.2012 22:21
Bydliště: Kroměříž

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od Tonny1 »

Stahovat můžeš ale nesmíš sdilet a nebo poskytnout ke stahování a to je rozdil , s tim mam uz skusenosti s policii naseho statečku dodnes mi dluzi jeden hadr s uloženýma fotkama
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od BalvieM »

Yvane, vůbec jsi podle mě nepochopil, co jsme si psaly na SZ a mrzí mě, že stále tady potvoříš vlákno modeláři, kterého vůbec
nezajímá co Ty máš za problém s autorem a chce jen prezentovat svoji práci, nehledě na to, že tento koníček je hlavně o pohodě.
Budu jen rád, když se autor sám s Tebou spojí a tam si určitě vysvětlíte kde je ten "pes" zakopanej.
Asi nemám právo zde žádat moderátory nebo adminy o promazání tohoto vlákna, přesto to zkouším, i když to není moje vlákno, nikdy jsem zde o něco
takového nežádal, ale Ty jsi mě k tomu opravdu donutil.
Budu se pro Tebe opakovat, ale například obecná diskuze je určitě lepší místo na řešení těchto věcí.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od yvan »

Tys nepochopil mě. Tak znovu.

Já s autorem žádný osobní problém nemám. Já bych pouze uvítal veřejné vysvětlení, což by pomohlo oběma stranám. Ale ono je jednodušší dělat, že nevidím. Pokud autor má co dodat ke kauze, kterou velkou měrou zapříčinil, pak jsem přesvědčen, že si určitě najde cestu, jak zde svou obhajobu prezentovat. Ať už vyjednáním vyjádření s moderátory, nebo skrze vás jemu věrných jedinců, kteří pořád místo relevantních argumentů zavádíte problém jinam a podsouváte mi, že mám nějaký problém. Problém máte vy, protože dokud je to v rovině náznaků, tak se řve a kope a jakmile se to uvede do souvislostí a přidají se důkazy, tak je najednou TICHO. Žádné vysvětlení jak to teda je, když to není tak, jak to vypadá. No a nebo osobní napadání. Prostě pořád dokola. Ne a ne se dozvědět, kdo teda cestoval časem a proč. To mě třeba zajímá. A nebo přiznání a omluva. Ale tak ... budu realista.

A neobviňuj mě pořád, že to tu kazím a že to nikoho nezajímá. Už minule jsem ti vysvětloval, že kdyby se tu na mě neodkazovalo a nevypisovaly by se tady zkreslující informace, tak bych sem už dávno nic nepsal, ale pokud někdo zareaguje tak mimo, že to vypadá, že to není jasné, tak mi přijde lepší to vysvětlit, než aby od toho někdo odešel dezinformován.

K dopisování asi tolik. Můj názor je bezpředmětný a nejsem v tom nijak osobně zainteresován. Proto si myslím, že by bylo nanejvýš vhodné netahat to do soukromé korespondence, protože tím si nikdo nepomůže. Beztak bych to zveřejnil, nakolik to není soukromá věc, takže by bylo lepší to napsat zrovna veřejně. Ušetří mě to pochybností o pravosti a úplnosti.
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od BalvieM »

Děkuji za vysvětlení, něco takového jsem taky mohl předpokládat, když už mám nálepku, že spolupracuji s Agromodels.
Opravdu se Ti nic nesnažím podsouvat, překrucovat, můj jediný problém jsem již popsal.
I já budu rád, když se to vše vysvětlí a teď už budu TICHO, né proto, že se cítím zasypán důkazy, ale sám to zde nechci nijak plevelit.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od yvan »

Ale houby nálepka. S kým kdo spolupracuje to až tak nesouvisí.

Jestli jsem to pochopil, tak jenom chceš, aby ta diskuze nebyla tady. Já říkám, že souhlasím a skončil bych už dřív, jenom tu padly věci, které jsem nechtěl nechat stranou a jinde by neměly kontext. Vidíš to jako osobní konflikt. Na to se snažím vysvětlit, že to nic takového není. Jestli jsme si to tím vyjasnili, tak už bych to nechal.
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: E-512 zelená/ Agromodels /1:32

Příspěvek od BalvieM »

OK .
Odpovědět

Zpět na „Zemědělská a lesnická technika“