Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

Tak opět zdravím :) .

Obrázek
Fotka vypůjčena z http://www.agroseznam.cz/cz/agrobazar/d ... 7406-.html" onclick="window.open(this.href);return false; - v podkladových fotkách jsem nenašel pěknější než tuhle...

Jako další model vám tu představím "rozmetadlo RUR - 5". Tento model byl ve skutečnosti prvním ke kterému jsem se odhodlal (nikoli, ale tím který vám měl být představen jako první 8-) ). Jelikož tohle je moje "srdcovka", tak o tvorbě modelu bylo rozhodnuto už dávno, ale konečné rozhodnutí, že do toho "jdu" padlo v srpnu minulého roku.

Asi si říkáte: "Tohle, a srdcovka?!" :P Dovolím si to vysvětlit... Už jako malej jsem byl obdarován modelem tohoto rozmetadla. Tehdy to byla moje snad nejdetailnější hračka :) (byl jsem fakt malej) a tak jeho obliba v mích očích rychle stoupala. Samo sebou brázdění polí ložnice a obýváku se neobešlo beze škod. Každopádně do dnešních dnů se model dochoval (viz foto níže). Určitě si někteří z vás tento model také pamatují ;) . Takže tak jsem se k tomuto rozmetadlu dostal.

Obrázek

Teď něco o momentálním stavu modelu. Jelikož bylo rozhodnuto už v srpnu minulého roku, tak něco vymodelované už mám, ale jsou to spíš jen takové základy bez nějakých extra detailů. Dál jsem zatím nepokročil, protože se mi připletl do cesty drak a momentálně dokončované TK. Každopádně jen co dokončím TK, kterým bych se chtěl tak nějak "uvést", vrhnu se znovu na rozmetadlo. Předpokládané provedení počítá s minimálně takovou detailností jakou má TK a se 7 variantama (1 z nich by měl mít stavitel na výběr) ;) . Screenama vás zatím nebudu "zatěžovat", protože, jak už jsem psal, je zpracované "od každého kůsek". Takže až bude definitivně zpracovaná nějaká část (kola, rozmetací ústrojí, korba, atd.) tak sem něco hodím :idea: .

Pěkný zbytek dne.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Díky za nostalgickou připomínku... Taky sem jej, jako většina z nás měl.
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od LSD »

Teda Tome ty ses rozjel, tímhle kouskem si mi udělal radost, taky jsem ho měl, budu pozorně sledovat ;)
stockholmik
Příspěvky: 305
Registrován: úte 31.1.2012 10:10
Bydliště: Náchod

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od stockholmik »

taky se přidám ke koukání, (také jsem měl tu ,,soupravu,, ještě někde mám crystala v krabiččce, s vidlema i bez, rozmetatlo už ale nepřežilo) držim palce
Uživatelský avatar
honza_sn
Příspěvky: 30
Registrován: ned 21.9.2014 19:21
Bydliště: Vsetín

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od honza_sn »

Můžu tento model někde sehnat nebo co to je ? :)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

:shock: teda... Toto je vlákno, ve kterém jsem měl měl v plánu prezentovat vývoj vlastního modelu rozmetadla RUR-5 s příslušenstvím, jak ale vidíš, již delší dobu se to tu ani nehnulo... Každopádně stále platnou odpověď najdeš v prvním příspěvku - omlouvám se tedy, ale tento model v současnosti opravdu dostupný není... :oops:
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Rozmetadlo RUR - 5 / Tomáš S. / 1:32

Příspěvek od Lukáš »

Safra, Tome, tohle mi nedělej. Když mi to bliklo v nových příspěvcích, myslel jsem, že se to někam zásadně pohnulo, když už není traktůrek.. :evil:
Odpovědět

Zpět na „Zemědělská a lesnická technika“