Tatra T163 6x6 Jamal/ Modelex / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Tatra T163 6x6 Jamal/ Modelex / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Zdravím Vás tu všechny . Pokusím se vám tu odprezentovat stavbu tohoto zajímavého kousku . Tuhle tatru si nějak ani nevybavuju že bych ji kde viděl naživo ale podle videí a foto se mě pomalu vpíjí do krve . Po prozkoumání vystřihovánky sem došel k názoru , že to bude chtět trochu ,, doladit ,, . Určitě to bude chtít pořádný kšilt korby nad kabinu - jak je na foto . A aby toho nebylo málo tak ju udělám v červené barvě . No a včíl jak tu modrů udělat červenů ;) . Mňa napadlo toto : oskenuju vystřihovánku - v inscapu si obkreslím jednotlivé díly - ty poté vytisknu na barevný papír .Jednoduché jak facka - pro nekoho :D .Některé díly se mě zdály udělané zjednodušeně tak sem je začal spasovávat z tater od RW . Začal sem pro změnu koly , na ty sem přihodil dezén ať to má šmrnc .Následoval rám + růra a nápravy - ty nebudu dělat výkyvné . V šuplíku sem našel nějaký papír , takový šedo-modrý , ideální barva na spodek . No a začal sem lepit rám, roury , diferáky atp. , načež sem zjistil , že mám málo papíru a ten celý tmavý spodek z toho nedám . Objel sem v okolí všechny papírnictví se vzorkem papíru - nesehnal :x . Takže znova spodek bude antracitový ;) .
Obrázek,Obrázek,Obrázek
bohemia
Příspěvky: 20
Registrován: pon 30.12.2019 17:35

Re: Tatra T163 6x6 Jamal/ Modelex / 1:32

Příspěvek od bohemia »

Stavba to bude zajímavá, ale někde sem ji složenou viděl a předek mi přišel takovej připosraženej.
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“