Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Askhael »

Motor konečně v kupě a je zabudovaný na tahači 8-)


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Askhael »

Pořídil jsem si konečně kvalitní skalpel a s ním jsem spáchal kabinu, tu jsem zasklil (poprvé co jsem něco zasklíval :D ) a pak byl na řadě interiér. Na volant jsem chtěl použít O kroužek, ale nemohl jsem doma žádný najít, tak jsem nechal původní...

Obrázek Obrázek
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od yvan »

Roste ti z toho velice pěkný kousek. Sem tam se objeví takové nečekané místo (oblouky stupaček, spoj disku předního kola dolů :twisted:), ale jinak to vypadá velice pěkně, čistě a rovně.

Shodou okolností sem ten celokovový skalpel měl taky a stejně tak jsem ho vyměnil za AK-4. To je skok, co? :) Akorát sem měl obrovskou spotřebu těch KB4-S/5, protože tu krásnou špičku co chvíli něco pohřbilo. Už ho používám výhradně na velmi jemné prvky. Tak ať slouží.

Bude i návěs?
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Askhael »

Jo stupačky mohly být lepší, ale zase reál vypadá mnohem lépe, fotky vytáhnou každý detail...ten spoj mě mrzí, došlo mi to až potom. No a skalpel, to je jak vystoupit z Trabanta do Mercedesu :-). Návěs bude samozřejmě taky, nevím sice jestli hned po dokončení tahače, ale bude....
Jan Koláček
Příspěvky: 148
Registrován: sob 21.1.2012 10:42
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Jan Koláček »

Hezky Ti to roste, jen co je pravda. Taky jsem se do něho pustil, ale podstatně menší rychlostí...takže výsledek očekávám za dlouho :)
Jinak tento skalpel mám taky a pravda je, že ta špička je velice náchylná na ulomení. Takže nejvíc používám odlamovák..SAC-1 taky od Olfy.
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Askhael »

Hlásím se s dalším postupem na tahači. Na kabinu jsem dodal vzduchové filtry a nyní pokračuji krytem motoru a blatníky....


Obrázek Obrázek Obrázek
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32

Příspěvek od Askhael »

Tak dobojováno....je to zatím můj nejsložitější model. Je na něm spousta chyb, nejsem spokojen, ale dalo mi to spoustu zkušeností do staveb dalších modelů...


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od haageeman »

Na první takovou stavbu... myslím, že paráda. Sice ti trochu utíká geometrie zadní části, lehce to tam levituje, ale to se poddá ;) . Lepit, lepit... a nespěchat! Gratuluji k dokončení.
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od Askhael »

Děkuji, geometrii mám v pořádku, dával jsem pozor, ať to není zkroucené, jen ty držáky zadních blatníků se mi během stavby podařilo několikrát ulomit a jsou nalepeny nakřivo, nevšiml jsem si toho, fotky vytáhnou každou nepřesnost. Ještě to opravím....Jinak spokojen úplně nejsem, model je opravdu náročný, pár věcí se mi tam nepovedlo, ale člověk se musí poučit z chyb a opravdu platí - nespěchat. Další projekt je samozřejmě návěs k tomuto tahači, tak snad se povede stejně dobře, bude to krásná souprava do vitríny....
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od MatesHK »

Na první složitou stavbu to není vůbec špatné... když nebudeš spěchat výsledek se dostaví sám. Jak píše Haageeman... lepit, lepit, lepit... A já k tomu dodám, musíš se tím bavit a nenutit se do toho. Přeju hodně štěstí a jen tak dál ;)

Martin
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od Brzdič »

Gratulace, povedená stavba a chválím i retuš. ;)
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od Askhael »

Brzdič píše:Gratulace, povedená stavba a chválím i retuš. ;)
Děkuji moc
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od Askhael »

Tak a mám to komplet ;) super model, který dal zabrat, ale celá souprava vypadá parádně :)


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Askhael
Příspěvky: 130
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Kenworth W900 / PKGraphica / 1:32 Dokončeno

Příspěvek od Askhael »

Dodávám ještě trochu lepší fotky, musím na tom focení zapracovat, když už ta stavba trvá tak dlouho a člověk to odbyde fotkama před igelitem :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“