Tatra 815 S1 26 208 6x6.2 / Ripper Works / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
ApeX
Příspěvky: 163
Registrován: ned 4.8.2013 15:26

Tatra 815 S1 26 208 6x6.2 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od ApeX »

Zdravím všechny příznivce těžké techniky a české zvlášť

Nedávno jsem se opět po delší době 3D modelování přesunul k papírové podobě a volba padls na klasiku mezi Tatrovkama - Esjedničku - když už máme její starší sestru tak budou dvě

Důkaz originálu - již něco vystřihnuto a nechtěl máznuto při retuši nezbedným štětcem

Obrázek

Začátek stavby - klasicky nárazník - jako velká část lidí sem i já upravil parabolky chromovou lepící páskou,fakt že to vypadá daleko lépe i když ta pracnost je taky daleko větší, protže páska lepí jako čert a kolikrát i to co nemá :)

Obrázek

Nárazník se lepil super,jen nmám obavy zda sem udežel kolmost zadní stěny
ApeX
Příspěvky: 163
Registrován: ned 4.8.2013 15:26

Re: Tatra 815 S1 26 208 6x6.2 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od ApeX »

Stavba víceméně pokračuje bez problémů,dále následoval rám, no nepodvedl se ideláně podle představ, pravá strana se malinko prohla do malinkého oblouku tak snad to zatíží další díly co na to přijdou,u rámu mě napadl jeden zlepšovací trik - díly které se slepují k sobě jako držáky kabiny dozříznu napůl a pak slepím k sobě,je to vzhledově lepší a v některých případech i konstrukčně - mám na mysli klín na pravém podélníku - přilepením na tupo vznikne daleko menší hrana než při použití chlopní, obdobný postup sem aplikoval i u nosníků roury

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“