IFA M25 Mulitcar S3/Firebox/1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Misek12
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 17.1.2013 16:09
Bydliště: Nová Ľubovňa a som na to hrdý

IFA M25 Mulitcar S3/Firebox/1:32

Příspěvek od Misek12 »

Viem, hmotnosťou to patrí inam ale ale využitím to patrí sem. Fotky zo stavby nemám lebo som neplánoval to sem vôbec pridávať.
viacerí skúsení modelári na taoto fóru hovorili, že tento model odkladajú lebo sa obávajú zasklievania kabíny. A ja, podľa niektorích neskúsení modelár, som to zvládol, dokonca lepšie než som čakal.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kabína je sklopná a z toho dôvodu som rezervu nepripevňoval na držiak lebo zavadzia zásterke v pohybe.
Obrázek Obrázek
Model neposkytoval sklopnú korbu ale s drobnými úpravami a s vyrobením funkčného piestu so sytémom a lá Ripper Works ju už sklopnú má.
Obrázek Obrázek
Dúfam, že sa Vám páči :D
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: IFA M25 Mulitcar S3/Firebox/1:32

Příspěvek od JakubSDK »

Pěkné, pěkné, ale já mám pocit, že je šmikna dělaná jako třístranná sklopka:?: :) nevím, třeba se pletu...

Jakub.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: IFA M25 Mulitcar S3/Firebox/1:32

Příspěvek od kaktusak »

Míšku ,Míšku , model má v ZÁKLADU možnost sklopné korby . Na fotkách je důkaz . Ted je otázka jestli si to opravdu slepil ty . Protože kdyby jsi to lepil tak bys to opravdu nemohl přehlídnout . Fotka jak kráva je hned na obálce a taky přidávám jako důkaz návodovku .

Obrázek

Obrázek
Misek12
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 17.1.2013 16:09
Bydliště: Nová Ľubovňa a som na to hrdý

Re: IFA M25 Mulitcar S3/Firebox/1:32

Příspěvek od Misek12 »

Kaktusak s tým, že korba je sklopná máš pravdu ale piest mal byť pôvodne nepohyblivý. Takže si mohol model urobiť so zdvihnutou korbou alebo so spustenou. A áno lepil som to ja.
a ešte predtým než som si to kupoval tak som napísal do Fireboxu či je korba sklopná a odpísal mi, že nie lebo by to bolo náročné vzhľadom k rozmerom.
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“