MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od samotr9 »

Po dokončení Tatry 815 s Transportou jsem prolistovával archivem a přemýšlel do čeho říznout.
Nejprve jsem uvažoval o něčem jednoduchém,protože mě RW sestava dost vyčerpala,ale nakonec padla volba na tento modýlek.

Jedná se o dálkový kamion s plachtovým návěsem MB Actros 1843 LS společnosti Bors Břeclav a.s.
Model je stavěn z originálu a přemýšlím o interiéru,bombírovaných kolech a vzorku od TEA. Největším problémem je interiér, zkusím poprosit zdejší kolegy,kteří jej stavěli o poskytnutí.

Obrázek Obrázek Obrázek
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: MB Actros 1843/PK Graphica/P.Knotek/1:32

Příspěvek od Schumy.0003 »

Ten jsem taky v minulosti lepil, ale nedopadl dobře, držím palce
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od samotr9 »

Zdravím kolegové,

moc jsem s tím zatím nehnul,mám jen rám,ale asi se podepsalo stáří modelu,protože se mi to strašně drolí a hrozně špatně se mi s papírem pracuje,takže začnu od znova z kopie,protože i když je mi líto,že jsem střihl do originálu, nelze z něj stavět. Jen to budě nějakou dobu trvat s příspěvky,zrovna jsem se přestěhoval a ještě dáváme nové bydlení do kupy,takže to nebude hned...Jinak, interiér buď nebude,nebo jen nějaký opravdu out, psal jsem Honzovi Bencovi a bez odezvy,takže uvidíme...
stockholmik
Příspěvky: 305
Registrován: úte 31.1.2012 10:10
Bydliště: Náchod

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od stockholmik »

mám ho na skříni, móc se mě líbí a povedl se. akorát čeká na návěs, držím palce
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od Makr »

Takže pane, podařilo se ti nakonec něco spáchat?
Rád bych viděl pokračování.
Martin
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od IceZero »

ahoj jestli ještě sháníš ten interier a nikdo se neozval tak dej vědět. mám z CADu zkreslený jeden který byl použit do MB Actros 1843 - ale pro tu zelenou verzi se sklopkou :D
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od MatesHK »

Ahoj, interiér od Honzy Bence mám. Pošli mail a já ti ho pošlu. Taky už jsem o tomhle kousků uvažoval ale nevím jak to udělat abych měl bombírované kola.

Martin
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 619
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: MB Actros 1843 / PK Graphica / 1:32

Příspěvek od pan Tau »

Na výrobu bombírovaných kol mám jednoduchý program. Ten někdo nabídnul kdysi na starém fóru. Používal jsem ho pro výrobu bombírovaných kol u starších modelů, kde zadáš data a on vypočte potřebné údaje pro narýsování pláště kola. Jen mně nejde spustit, je k tomu potřeba operační program, který spolupracuje s ms-dos. Pokud si vzpomínám, tak jsem spouštěl přes dos-box pod windows. Ale to už je dávno. Pokud ho chceš, pošli mail.
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“