VYA MB ACTROS BISON / FIREBOX / 1:43

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
cokapik
Příspěvky: 14
Registrován: ned 5.5.2013 18:12

VYA MB ACTROS BISON / FIREBOX / 1:43

Příspěvek od cokapik »

Zdravím ve spolek, po delší době jsem konečně něco dokončil a jsem spokojen na tolik, že jsem se rozhodl obnovit si heslo, znovu se zaregistrovat na papírové modely a prezentovat výsledek. Stavbu nemám zdokumentovanou protože trvala skoro 2 roky a myslel jsem, že to bude jen takový nějaký model, ale nakonec mě tak chytl, že jsem se ho pokusil vylepšit co to šlo a výsledek posuďte sami. Za sebe jsem spokojen a myslím, že jsem využil své dosavadní znalosti na maximum, takže čekám rady, aby to dopadlo příště lépe. Model jsem stavěl tak dlouho, že jsme ho stihli v práci nechat přelepit chevronem a byl na repasu, takže některé části jako výsuvné nohy a podobně už nesedí s modelem, který ukazuje původní kus. Model je slepený na pevno, a nemá tak pohyblivá ramena a nohy, půjde do akvárka a všechny jeřáby a podobně mám rád rozložené :) Model bych chtěl doplnit o MB Econic, který mám ze 100 zvětšená na 1:43 a taktéž budu doplňovat interiér a rolety.

Model je originál Firebox 1:43, doplňky jsou samodomo a to samé vylepšení k originálu. Dezény jsou PMHT. Děkuji patří siridlo za prodej modelu. Oproti originálu je tam naviják, kabeláž, interiér, rolety, a zbytek asi vidíte na fotkách. Siridlo ho stavěl ve 100ce a helča klasiku takže víte o co jde. Děkuji za přečtení a reakce :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: VYA MB ACTROS BISON/FIREBOX/1:43

Příspěvek od Vojta S »

Velice povedený návrat,pěkný model.
cokapik
Příspěvky: 14
Registrován: ned 5.5.2013 18:12

Re: VYA MB ACTROS BISON / FIREBOX / 1:43

Příspěvek od cokapik »

Díky moc :)
Uživatelský avatar
Shagrath
Příspěvky: 549
Registrován: ned 6.3.2016 20:38
Bydliště: Žilina u Kladna

Re: VYA MB ACTROS BISON / FIREBOX / 1:43

Příspěvek od Shagrath »

Parádní práce.
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“