Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

siridlo
Příspěvky: 44
Registrován: stř 23.1.2013 14:58
Bydliště: Ronov nad Doubravou

Re: Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Příspěvek od siridlo »

Supr stavba, mám ji doma v šuplíku a teď se teda už do ni nikdy nepustím.Vymazlil si ji famozně. Jen teda když už je dotažená do supr detailů, kola by si zasloužila náznak bombírování nebo i vypálený vzoreček, ale neber to jako kritiku, z vlastní zkušenosti vím jak kola pozvednou model i ve stovce.
motaz
Příspěvky: 33
Registrován: pon 8.4.2013 19:53
Bydliště: Tuchyňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Příspěvek od motaz »

Krásná práca gratuluji k dokončení.
Uživatelský avatar
Mára79
Příspěvky: 146
Registrován: sob 21.1.2012 11:17
Bydliště: Březová nad Svitavou

Re: Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Příspěvek od Mára79 »

Pěkně jsi to potunil. :shock: Super, gratulace k dokončení.
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Příspěvek od Jarda F. »

Děkuji Vám všem za ohlasy a gratulace, jsem velice rád že se líbí... ;)

:arrow: IceZero: Co se týče očí, na stole to nebyl problém, lupa zatím nutná není...ale po pár hodinách žmoulání a mžourání se zvednout a podívat do dálky je věc :D

:arrow: haageeman: Nutno říct, že po dokončení této a nahlédnutí do 32" verze mi přijde nějaká pohodovější než dříve :lol:

:arrow: siridlo: Nevýhoda doby stavby, když jsem kdysi začal, nenapadlo by mě do čeho všeho se pustím a co se z toho vyklube. A jelikož při návratu na stůl už byla kola hotová a osazená, do předělávání jsem se již nepustil. Ona každá úprava, kdy jsem předělával něco už hotového, byla o nervy :) . Stejně tak bych poupravil i podvozek, který je v základu tak, jak je navržen, tedy ,,krabičkový,, a nahradil jej reálnějším...Spousta detailů a úprav, vlastně téměř všechny vznikaly až postupně a navazovaly na sebe. Interiér, zasklení světel, majáky, stupačky, zrcátka...najednou přestala vyhovovat rezerva a potrubí, ke všemu už ale pak bylo potřeba přiměřeně vylepšit další části a najednou jsem tam kde jsem. A to jsem si chtěl jen tak slípnout pár dílků pro oddech a časem možná pokračovat :) Ale alespoň je stále spousta prostoru ke zlepšování 8-)
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Tatra 815 PP-27-2SD / František Sochor / Firebox / 1:100

Příspěvek od zkooter »

Nějak mi poslední dobou nezbývá času na sledování fóra, tak se mi přihodilo, že mi uteklo dokončení tohoto kousku... Neskutečný masakr, klobouček dolů, poklona hluboká, nestačím se divit :shock: Tolik detailů, čistota práce a celkové provedení... A já bláhovej jsem si myslel, že jsem na modelu v pětadvacetině stavěl pididílky. Beru to zpět :D Velká gratulace k dokončení.
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“