Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Tomáš S. »

Doporučuju vám vzít do ruky vybrané RW modely, otočit je na zadní stránku a přečíst si její záhlaví - radím vybrat například aktuální laňák, člun, požární plošiny, vojenské cisterny či třeba patnáctkovou agrovku... ;) :roll:

Mě by spíš zajímalo to samé co Foxe a taky to, jestli náhodou něco nechybí u spolujezdce. Každopádně zatím to vypadá vcelku dobře, i když já si počkám až si to budu moct osahat, ostatně jako u každého modelu - holt "nevěřící" Tomáš... 8-)
Kubaxx
Příspěvky: 59
Registrován: sob 18.2.2012 13:59
Bydliště: Jägendorf

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Kubaxx »

Ano na zkušebním modelu tomu tak vskutku je. Ve šmikajdě je to vychytané. Došlo tam k drobným úpravám a nechtěla se stavět další kabina...
Tady je důkaz, že je vše opravené:
Obrázek Obrázek
Myslím že takhle by to šlo....

A ještě foto z nehody první stavby:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Tomys »

Slušná práce. Jen bych nenazýval Vánočním dárkem něco, co si musím zaplatit. Ale jinak dobrý.
Kubaxx
Příspěvky: 59
Registrován: sob 18.2.2012 13:59
Bydliště: Jägendorf

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Kubaxx »

Platit nic nemusíš když nechceš :lol: . Nikomu nic nenutím a kdo bude chtít, ten si to koupí ;). Jinak dík :-)
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Venca 21 »

Tohle si musím pořídit, až to bude k dispozici. Nakonec je to jeden z modelů, který jsem uvedl v sekci "Jaký model by vás nejvíce potěšil", takže je to vlastně povinnost. Ale velmi příjemná povinnost.
A díky moc za něj!
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od fox »

Díky. :) Ta střecha mě praštila do očí hned jak jsem si procházel fotky ze stavby a screenshoty... Po opravě vypadá střecha mnohem lépe, skoro až skvěle by se dalo říci. 8-)
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Ričmond »

Mně teda chvilku trvalo,než jsem zjistil, že AK modely a AK-studio ze Slovenska není jedno a to samé :)
Jinak model vypadá parádně, jak ze strany autora tak ze strany testera ;-)
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od atlon »

Ričmond píše:Mně teda chvilku trvalo,než jsem zjistil, že AK modely a AK-studio ze Slovenska není jedno a to samé :)
podcenenie prieskumu trhu (AK-studio už od roku 2012, oficiálne 2014, AK models tak isto od 2012, 1. model pod hlavičkou AK models 2014) :roll:
Kubaxx
Příspěvky: 59
Registrován: sob 18.2.2012 13:59
Bydliště: Jägendorf

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Kubaxx »

Žádné podcenění...když si dám do googlu AK modely, tak žádný podobný název strejda google nenajde, takže nevidím důvod změny názvu. A když si dám do googlu AK-studio, tak jsem na Tvé stránky taky nenarazil. Existuje X AK studií a jsou to samé kosmetické salóny...což sice je občas modelaření, ale úplně z jiné stránky...
Stránek AK models je též víc než dost, ale AK modely je jen jedna :-).
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od atlon »

neviem aké prehliadače používaš, ale všade kde som do googlu zadal ak studio alebo ak-studio ma našlo hned na prvom alebo druhom mieste a to aj na cudzích počítačoch 8-)
ale ok necham to uz tak, model vyzera super, drzim palce v dalsich modeloch ;)
Schroub
Příspěvky: 66
Registrován: úte 24.1.2012 10:11

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od Schroub »

Atlon: musím dát za pravdu Kubovi, na prvních stránkách v Googlu samá kosmetika. Ale to si musíte ujasnit vy.

Model vypadá suprově, také jsem zkoušel udělat si kabinu 706 v 1:32, podobné ražení jako u 100vkových modelů, ale nedokázal jsem pořádně přijít na postup jak ji slušně slepit s interiérem.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
petersen
Příspěvky: 52
Registrován: ned 19.2.2012 13:54

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od petersen »

to atlon : a ted si vem že se ozve americká firma AK-models která má sídlo v Iowa City , IA 52240 , a má dokonce © Copyright Protected All Rights Reserved 2000-2009 ... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od atlon »

pokiaľ za ich názvom AK-Models Inc. nemajú značku TM tak si môžu akurát tak pískať :lol:

K použitiu symbolu © nie je potrebná žiadna registrácia. Tento symbol len upozorňuje na to, že dielo je chránené autorskými právami. Autorské práva má autor bez ohľadu na to, či svoje dielo označí alebo neoznačí týmto symbolom a či si svoje autorské práva registruje alebo nie.

ale už to nechajme tak a kochajme sa modelom ;)

Kubaxx - ak by si mal záujem , vieme sa dohodnúť na laseroch k modelu ;)
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od atlon »

V nedeľu, najneskôr v pondelok sem nahodím fotky laserový dezénov a mriežky k tomuto modelu , cena bude 5,74€ (cca 155 CZK) ;)
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Š706 RT AKV-8/AK modely/1:32/betatest

Příspěvek od atlon »

ako som sľúbil, tu to je:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

pravdepodobne bude mriežka bez miesta na prilepenie znaku, keďže ten znak je už dosť problém vypáliť , však posúďte sami.
V mriežke sú durch prepálené písmená, tam už niektoré odpadli alebo zhoreli, tam kde sú samostatne logá je gravírované - hore 20% sila -slabo vidieť, dole a v pravo 30% sila, čo je tiež naprd vidieť :lol: ale ešte to skúsim vykoumat
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“