Tatra T148 CAS 32/Ripper Works/1:32/ HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Tatra T148 CAS 32/Ripper Works/1:32/ HOTOVO

Příspěvek od Slepičák »

Pustil sem se do modelu,myslím si,že většině zdejších lidí známí,tudíž se tu nebudu nějak rozepisovat o předloze a to i z toho důvodu,že staveved CAS-ky už tu bylo několik. Tak půjdu rovnou k průběhu stavby.
Jak je již zvykem,náhled na origo obálku:
Obrázek

Začal jsem podle návodu podvozkem:
Obrázek Obrázek Obrázek

Motor:
Obrázek Obrázek Obrázek

Kabina posádky vozu:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Po vytvarování a kompletaci celku interiéru,kabiny a kapoty sem si myslel že to nejhorší mám již za sebou. A hle,přišla na řadu nástavba ....
Nástavba:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

...Nástavba která mi dala pěkně zabrat. Dělal jsem ji na dvakrát,několik věcí předělával i vícekrát. párkrát i papír vítězil,ale dal sem se na boj a bojoval,ve finále i vyhrál a nástavba byla na autě:
Obrázek

Potom přišly doplňky jako hadice,savice proudnice :
Obrázek Obrázek

A nakonec velké finále v podobě kol,bohužel tentokrát bez dezénu :(
Obrázek

Kompletní model.....
Obrázek

....a hurá ven
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Na modelu se mi plno věcí nepovedlo,na druhou stranu jsou i věci ktré se povedly a mám z toho radost,protože na tomto modelu sem se hodně věcí naučil. Byla to moje první stočtyřicetosmička s prvníma tuplákama které sem kdy patlal. Dráteničina byla kapitola sama pro sebe :) Ale povedla se. Ze začátku sem se tatřice bál. Říkal sem si že to dopadne hodně bídně a hle ono se na to dá koukat,byla to velká výzva. Pro mě takový Mount Everes a já ho zdolal,pokořil.

U dalšího modelu Patlu zdar!!!!
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 481
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Tatra T148 CAS 32/Ripper Works/1:32/ HOTOVO

Příspěvek od Kovář »

Hezké, hezké, jen tak dál...
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“