AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32 (HOTOVO)

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32

Příspěvek od pesno »

Po dlhšom čase tu mám ďalší menší postup, času na lepenie je vďaka škole čím ďalej tým menej. No mám už zlepenú kabínu, ktorú som aj osadil, zdá sa mi ale že som ju trochu odflákol :( . Dokončil som aj všetky svetlá na prednej časti, majáky a úchyt na radlicu. Takže v súčasnosti model vyzerá asi takto:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Najbližšie budem pokračovať na výložníku, chcem začať už aj prácu na kolesách tak uvidíme koľko mi to bude zase trvať :D
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32

Příspěvek od pesno »

Takže slávnostne oznamujem že dňa 25.12.2014 som dokončil stavbu tohto modelu :D . Stavba mi teda trvala niečo cez 3 mesiace a bol to môj zatiaľ najzložitejší model. Ku koncu stavby sa mi fotiť chcelo čím ďalej tým menej takže z postupu už neexistujú fotky tak ako na začiatku tohto príspevku. Nafotil som ale aspoň dokončený model. Ak sa mám vyjadriť k stavbe myslím že sa pár krát stalo, že nejaký diel nesedel presne ale oprava bola ľahká - väčšinou iba skrátenie. Stavba sa dá zvládnuť podľa návodu úplne v pohode, najväčší problém mne osobne robila radlica vpredu, ktorú som lepil 3 dni tak aby bola pohyblivá :D mal som pár chvíľ kedy som si hovoril že to je už nad moje sily ale našťastie sa podarila dokončiť :D .

A tu už pridávam spomínané fotky hotového modelu:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32

Příspěvek od vašekh »

Gratuluji k dokončení! Popral jsi se s tím výborně.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32

Příspěvek od Ričmond »

Slepené to máš parádně. Jenom jsem si všimnul, že jediná kola která máš správně otočená jsou levá přední ;-) Ale i tak gratuluju :-)
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: AV 30 Tatra 815 8x8 / PMHT / 1:32

Příspěvek od pesno »

No ako ešte aj jedno zadné je správne otočené :D . Ale nie ja som si toho vedomý tieto vzorky pneumatík mi nikdy nešli a vždy to pootačam úplne naopak :( ale slubujem že sa polepším na ďalšom modeli :D

a ďakujem :)
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“