CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od Lukáš »

Pěkné to máš. Taky jsem si ji před lety (asi tak patnácti :) ) slípnul.

Tvoje venkovní fotky mne teda moc neoslovily. Od nich obecně čekám trošku víc než jen auto mrsknutý na někam na rantl nebo záhonek s neměřítkovými :) hroudami focené z perspektivy přistávajícího rogala.
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od Standa F. »

Pěkný archeo-model, též gratuluji k dokončení. Fajn, že se ještě staví ;) .

Jak píše Lukáš - tahle autka se slepými okny do živé přírody moc nesednou. Nejlepší je je bacit na čistě bílý papír (ovšem na velký, ne na dvě A-čtverky) anebo, pokud bys chtěl naznačit prostor a "svět", tak na šedý papír (= vozovka) a dozadu světle modrý (= nebe). Vznikne velmi decentní pozadí, které se netváří jako naturální realita. Což k sobě pasuje.

A když mezi šedý papír a modrý fikneš ještě zelený (= tráva), může to vypadat třeba takto:

Obrázek
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

Díky Lukáši, jsem rád za upřímnost ;) , která se dnes bohužel moc nenosí,ale byl to první pokus o nějaké venkovní obrázky (příště si vezmu nůžky na trávu a pravítko ať je to v měřítku :lol: :lol: :lol: )

I tobě velké díky Stando, tyhle archeo-modely mám velmi oblíbené a tak si je čas od času rád slípnu :) A s těmi barevnými papíry to určitě vyzkouším 8-)

Zatím ahoj a díky za rady Jakub.
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od chuan »

Jak psal Lukáš, ty venkovní fotky jsou takový divoký, ale model je slípnutej parádně.
jenčik
Příspěvky: 324
Registrován: ned 22.1.2012 16:01
Bydliště: Region 1866

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od jenčik »

Ty bodce jak píšeš, jsou ve skutečnosti trhací háky, např. na strhávání konctrukcí apod. Co se týče těch provazových žebříků, tak ty si myslím, že na těhle autech vůbec nebyly, u hasičů se vůbec nepoužívají. Autor si to spíš spletl s přejezdovýmy můstky - http://www.pozarniprislusenstvi.cz/mustek-prejezdovy
model je jinak pěkně slepný, gratuluji.

Standa: obrázek toho tvýho hurikána na barevných papírech je aspirant na foto měsíce :)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: CAS 25 Liaz 101.860+PPS-12 / ABC,M. Antonický / 1:43 HOT

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

díky pánové, jsem rád, že je model koukatelný :) a s těmi fotkami se polepším ;)

Jakub.
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“