LiebherrbR964/ Ander74/ 1:100/ Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr Velecký
Příspěvky: 151
Registrován: sob 24.3.2012 23:15
Bydliště: Bocanovice

LiebherrbR964/ Ander74/ 1:100/ Hotovo

Příspěvek od Petr Velecký »

Ahoj,

už jako malý kluk jsem dokázal hodiny sedět a pozorovat ten ruch na staveništi. Bagry, jeřáby apod. však to znáte. A přišlo rozhodnutí něco takového slepit, neměl jsem potuchy jak velké to bude. Přece jenom v měřítku 1/100 jsem žádný model stavebního stroje ještě nelepil. Kolega Fifelo33 mi poradil jak na písty a válce od hydrauliky, aby to pěkně drželo a ramena váhou nepadala.
Model je stažen ze Slovenského fóra, díky Ander74 za něj. Stavělo se to dobře jen prořezávání některých podlepených míst kde je vzduch bylo náročnější na ostří skalpele. Respekt byl z kabiny, protože to je doslova skleník a chtěl jsem zachovat původní rozdělení polí skel tak jak jsou ve skutečnosti.

Jak se povedlo nechávám na Vás...

Petr

P.S. velikost mřížky na podložce je v palcích

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
majo
Příspěvky: 19
Registrován: úte 11.10.2016 16:45
Bydliště: Danišovce
Kontaktovat uživatele:

Re: LiebherrbR964/ Ander74/ 1:100/ Hotovo

Příspěvek od majo »

Pekne čisto zlepené a super retuš. Na takúto mierku si sa vyhral pekne s detailami. ;)
Uživatelský avatar
Petr Velecký
Příspěvky: 151
Registrován: sob 24.3.2012 23:15
Bydliště: Bocanovice

Re: LiebherrbR964/ Ander74/ 1:100/ Hotovo

Příspěvek od Petr Velecký »

Díky,
jsem rád že se líbí. Byl nápad ještě vylepšit rozvody hydrauliky, ale nebyl ten správný materiál. Ten se mi podařilo sehnat až po dokončení. Tak jej snad někdy na něčem podobném použiju.

Petr.
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“