UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od berkl »

Obrázek

Ahoj přátelé. Vím, že nedávam postupně report ze stavby, ale myslím si , že když nestavím dle plánkú a klasické "papíráky" tak by to bylo zbytečné. Jen chci ukázat, že i ze starého Abíčkového modelu , se dá vyrobit vcelku slušná hračka .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Report je jako vždy na : http://berkl.rajce.idnes.cz/UNC_151" onclick="window.open(this.href);return false;

Nezlobte se , že obtěžuji "nemodelmi" ale možná inspiruji nekterého tatínka, jak udělat synkovi radost .
Patlu zdar!
Uživatelský avatar
Mimapnd
Příspěvky: 263
Registrován: ned 24.6.2012 9:59
Kontaktovat uživatele:

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od Mimapnd »

Obdivujem, vazne obdivujem u teba tu zrusnost spravit z papiera, hracku do piesku, ktora vydrzi viac ako papier. Velmi pekne a tvoja tvorba je velmi inspirativna.
Cus
M.
Uživatelský avatar
komar
Příspěvky: 290
Registrován: ned 12.2.2012 13:13
Bydliště: Heart of Hostýn Hills

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od komar »

...za mě taky rozhodně dobrý, parádní .
Tvoje stavby mají ryze charakteristický styl - rukopis, (jako třeba u mistrů řezbářů) a určitě splní i žádaný účel - být hračkou. Já mít jako děcko na pískovišti tvůj lakatoš nebo VS5, tak si asi nehraju s ničím jiným ;) .
A myslím, že by občasné foto ze stavby nebylo na škodu. Leckdo by se mohl přiučit nečemu z tvé "papírové kuchyně".
Ať se daří !

p.s. Nějaká "stoosumačtyříctka" v tvém podání by nebyla marná... ;)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od Lukáš »

Tomu říkám model pro radost. Tenhle přístup se mi moc líbí.
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od berkl »

Děkuji za povzbudivé odpovědi! :) Když koukám na vaše modely, tak mám pocit, že bych měl skončit z ničením papíru. Prostě postavit normální papírový model neumím. Tak jsem moc rád, že se i skutečním modelářům líbí moje tvorba.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od Tomáš S. »

berkl píše:...prostě postavit normální papírový model neumím...
Tak to si nemyslím, třeba tvůj Menzi Muck vypadá i z těch nic moc fotek vcelku dobře! Jen nevím jestli i ten se stal hračkou?
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od berkl »

Menzimuck byl asi třetí model , co jsem postavil . Ten šel vedoucímu jako dárek k vánocům. Jestli skončil jako hračka nevím ,ale šéf má dva vnoučky , tak asi jo.
catd6r
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 20.2.2014 20:55
Bydliště: Beroun

Re: UNC 151 Přestavba z ABC na hračku do písku Hotovo

Příspěvek od catd6r »

Stejně jsi borec,obdivuji tvou šikovnost.Já měl taky taky takhle šikovnýho dědu kterej mi dělal všehny možný traktory a bagry na písek.Byly sice ze dřeva nebo plechu,a všechny plně funkční.Miloval jsem dědu a hračky od něj a nikdy na něj nezapomenu.Tvůj vnuk to bude mít naprosto stejný,bude se svým dědečkem chlubit a vzpomínat na něj celý svůj život.
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“