TATRA 815 AD 20T

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj všem :) chtěl bych vám představit můj nový model do kterého, jsem se po delším přemlouvání pustil!je to Tatra 815 AD 20T. ObrázekObrázek

v první řadě se chci zmínit o tom,že nejsem tak zaběhlí a zkušený modelář jak ostatní, ale nějak začít musím!

Nejprve vám chci ukázat jak se mi povedl slepit nárázník.
tady je foto

Obrázek


doufám,že se vám bude můj model líbit! :? budu se snažit jak nejlépe budu moct! ale asi taková špičková práce, která se dá vidět na těchto stránkách to asi nebude, proto prosím mějte pochopení je to můj čtvrtý model! :(



Ahoj a díky,snad další fotky budou brzy,ale postup mi jde pomalu,jak nejsem tak zaběhlí! :cry:
Naposledy upravil(a) DLisa3 dne sob 21.3.2015 9:05, celkem upraveno 1 x.
venda
Příspěvky: 45
Registrován: úte 3.9.2013 20:02
Bydliště: Trutnov

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od venda »

Ahoj těším se na další fotky z postupu, začátek je super, držím palce při stavbě.
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj díky za pochvalu,další fotky budou snad brzy!

jen měj trpělivost ,nejde mi to tak rychle jako ostatním. Ještě se učím!
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj všem, tak jsem zase zde po dlouhé odmlce. Na ukázku dávám další fotky mého snažení.
ObrázekObrázek
Obrázek

Tak pište pište, velmi rád přijmu Vaše názory a komentáře.
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od vašekh »

Vypadá to dobře. Pustil jsi se do docela složitého modelu. Zkus se zaměřit na retuš. Ta černě zaretušovaná hrana docela bije do očí. Držím palce do dalšího postupu.
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj a děkuji za poznatek,vím že je tam spoustu chyb,ba aby nebylo vždyt je to teprve čtvrtý model!Ale jsem rád za váš názor,díky vám alespon vím na co se mam soustředit! při dalším postupu budu dbát na pečlivějším postupu.


děkuji a doufám že semnou budete mít trpělivost! :?

zatím Ahoj
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj, tak další pokračování v lepení podvozku. Jde to hodně pomalu, není tolik času kolik bych chtěl. Zasílám pár foteček částí podvozku.


ObrázekObrázek
Obrázek
pilot
Příspěvky: 41
Registrován: pát 24.10.2014 15:54

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od pilot »

zatím dobré :) jen co ty mezery mezi těmi manžetami ??
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,už delší dobu tady nemáš příspěvek,nemáš čas na lepení? Nebo snad ta horší varianta... vzdal jsi svoje vlákno? Mám dojem,že na tomhle fóru to už udělalo dost lidí,protože maj rozdělaný hezký věci a třeba několik let nic nepřibylo... :?: Asi budeš mladší jak já,ale jinak jsme na tom dost podobně,na fóru jsem o něco kratší dobu jak ty a patlám svůj třetí model. Něco jsem sice kdysi už slepil,ale 20 let jsem na papíroví šmikajdy ani nešáhl a teď jsem začal rovnou modelama od RW,což je celkem darda,ale jsou krásný a i když to taky nedávám jak většina mistrů tady,tak si hodně čtu jejich příspěvky,prohlížím fota a už jsem se dost přiučil (snad). Další model bude už třeba taky s vláknem. ;) Takže kdybis to chtěl vzdát,nedělej to,pár lidí si třeba rýpne,ale určitě v dobrém a jinak samá podpora a dobrá rada.... :P Tak šup sem s dalšími fotkami, jak to pokračuje
PATLÁŠ,PATLÁM,PATLÁME!!!
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od Ričmond »

Ahoj haageemane :)
Já vidím trochu problém v odlivu fóráků na facebook a pak hlavně v tom, že začíná léto-nikdo nemá čas. Od dubna bych to ještě jako velkou prodlevu neviděl (když vynecháš Brzdiče :D ). Já taky jednou za čas nabarvím pár dílků dezénu na MAZ a skoro to nepostupuje..

Ale DLise držím palce, jenom pěkně pokračuj :)
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj všem,to že jsem se odmlčel má dva důvody, jeden z nich je že jsem si pořídil chatu! a ten druhy a horší je,že jsem si zvolil moc těžký model! :cry:
pro mě jako začátečníka!

dosti jsem uvažoval jestli si nemám přeci jen koupit nějaky jednoduší model.
pač je to pro mě opravdový oříšek!
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

a ještě jsem vám chtěl ukázat můj né moc povedený model tatry 815 jednostranky!
ten model bych ohodnotil tak na 4



Obrázek Obrázek

tak nechápu co čekám od modelu,který je dvakrát těší než ta 815 !!! :cry:
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od Lukáš »

Nevzdávej to, začal jsi slibně. Pokud si nevěříš, tak postav model bez interiéru a oželet můžeš i pár dalších drobností a serepetiček. I tak to bude koukatelné.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od Ričmond »

Radši se uč plavat v moři než rybníku ;-) Jak říká Lukáš, klidně vypusť titěrnosti, případně interiér,nemusíš to dělat pohyblivé. Ale dotáhnout by to chtělo :!:
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj všem,chci vám moc poděkovat za tu vaší podporu, díky které jsem nevzdal model!
a tady je toho důkaz!
zasílám další fotoObrázekObrázek


jsem rád že to berete s nad hledem a jsem zvědav jsestli to semnou vydržíte až do konce!

tak zatím ahoj (stavba jde opravdu pomalu!)
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“