TATRA 815 AD 20T

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od muf10 »

Neboj,ukaž výsledek su zvědavý.
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj tady jsou ty fotky, ale upozornuji není to 100% hotové!

2017-04-19
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od haageeman »

Ahoj!

Není to vůbec taková katastrofa, jak jsi psal před měsícem. Podívej se do mojí galerie na SOT-ku, retuš skoro žádná, geometrie modelu mi taky moc neříkala. Ne, že bych byl dnes mistrem světa, ale když si jednotlivé vlákna i čteš, nekoukáš jenom na obrázky, které jsou mimochodem někdy fascinující, tak se hodně dozvíš a pak stačí zkoušet a ono je to každou další operací lepší a lepší. Důležité je nespěchat, každý lepený spoj potřebuje proschnout, jinak se kroutí. Já osobně se pořád učím spíš trpělivosti, techniku třeba i zvládnu, ale chci mít něco honem-honem, abych už to viděl vcelku a to papír moc neodpouští ;) . A pak je tady ještě dost dalších, co jsou ochotni poradit, když je nejhůř, není ostuda se zeptat :!:

Máš-li model ve stavu, jak je na fotkách, určitě ho dokonči :!: Až doděláš třetí, pátý, dvacátý, můžeš porovnávat a začneš být pyšný i na ten první...
Honza
hemza
Příspěvky: 102
Registrován: pon 6.5.2013 15:13

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od hemza »

Zdravím,
já bych se s dovolením přidal, mě se to líbí a řekl bych , že je to docela povedená stavba.
Jen tak dál, a pracuj na sobě, ono těch lidí co umí něco rukama ubývá!

Jinak bych ještě možná reagoval na slova Ričmonda ,,Já vidím trochu problém v odlivu fóráků na facebook ....".
Si myslím že se tam dá více zvednout sebevědomí, na tom facebooku na to kouká spousta neznalých problematiky
papírového modelaření, a někteří jsou odvaření i z dobře postavené krabičky, a dovedou to s údivem pochválit. :o :shock:
To nás znalé samozřejmě nevyvede z míry. :lol:
Honza Hemza
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od muf10 »

No vždyť je to slušný!
DLisa3
Příspěvky: 32
Registrován: stř 28.1.2015 5:40

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od DLisa3 »

Ahoj kluci, moc vám děkuji za vaše příspěvky! moc si toho vážím!!
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: TATRA 815 AD 20T

Příspěvek od Vojcek »

pěkné..... ;) doufám že ta co mám objednanou já dopadne aspoň podobně. jsem strašnej patlal :lol: :lol: :lol: gratuluji k dokončení fakt pěkné nemáš se zač stydět :)
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“