Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
honza97
Příspěvky: 25
Registrován: stř 6.8.2014 13:43
Bydliště: Liberec

Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od honza97 »

Zdravím forum jakožto nový člen. Chtěl bych se tu s vámi podělit o své papírové výtvory, ostatně asi jako každý. Jsem dlouholetý modelář, ale s papírem jsem začal nedávno, je to asi rok. A jelikož mám rád architekturu a stavební stroje, tak jsem se pustil zrovna do caterpillara. Tomuto modelu samozřejmě předcházeli i jiné stavby, například maják na ostrově Faros a dozer opět z ABc od pana Vyškovského. Dost tedy o mně, vraťme se k "bagru". Na těchto fotografiích model ještě není dokončen, ale ve skutečnosti už je doveden do dokonalosti. Bohužel ho u sebe nyní nemám. Myslím si, že je velmi povedený a v nynější době již pracuji na dioráma, do kterého bagr umístím.
Zde prvních pár fotografií z dokončovací "hodinky"
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



Název vlákna upraven dle místních zvyklostí - Název / vydavatel(autor) / měřítko. moderátor Zrzek
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Jsem rád, že se ti podařilo dostat fotografie na server a snad se ještě sejdeme, abychom udělali i nějaké lepší fotky s neutrálním pozadím. Už se těším, co vymyslíš s podložkou. :)
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od JoseFxx »

Dobrá práce.
honza97
Příspěvky: 25
Registrován: stř 6.8.2014 13:43
Bydliště: Liberec

Re: Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od honza97 »

Dnes jsem zase kousíček "popatlal" na podložce, takže tady je první nástin toho, jak bude vypadat.
V pátek odjíždím na 14 dní pryč, takže zítra přidám ještě nějaké detaily bagru a pak bude dlouho klid. :cry:
ObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) honza97 dne čtv 14.8.2014 21:16, celkem upraveno 1 x.
honza97
Příspěvky: 25
Registrován: stř 6.8.2014 13:43
Bydliště: Liberec

Re: Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od honza97 »

Jak jsem slíbil, tak jsem také udělal 8-) , zde jsou další fotky dokončeného Caterpillara. Omlouvám se za kvalitu :( , mobil to hold lépe neumí. :arrow: Jinak akrylátová stěrka na polystyrenu (na podložce) krásně vytvrdla a už mě čeká sázení trávy, tvoření drnů, hromádek a jiných detailů.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
honza97
Příspěvky: 25
Registrován: stř 6.8.2014 13:43
Bydliště: Liberec

Re: Caterpillar 428B / ABC / 1:32

Příspěvek od honza97 »

Práce na podložce jsem na nějakou dobu omezil, protože jsem se pustil do stavby domíchávače. A také čekám až bude dělat tuto činnost i někdo jiný z modelářů v DDM, abychom si mohli navzájem radit.
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“