Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od JakubSDK »

Hezký den přátelé modeláři,

dnes jsem si pro Vás přichystal tento vůz Bugatti T32 zvaný "Tank", který se účastnil závodu Grand Prix v roce 1923.
Obrázek

Pár řádků o voze:

Nikdo není neomylný, ani legendární Le Patron Ettore Bugatti. Závodní typ 32 se prostě a jednoduše nepovedl.

Přesto je dnes po takřka devadesáti letech od premiéry veskrze zajímavým vozem. Stačí jen letmý pohled. Tohle že je závodní auto? Vždyť je dvoumístné a má zakrytá kola! Jenže, monoposty byly tehdy ještě hudbou budoucnosti.

Podle předpisů

Hliníková karoserie byla v podstatě aerodynamickým pokusem, který využíval posledních poznatků z tohoto oboru. Proto typ 32 vypadal velmi nezvykle, přední část byla vyboulená kvůli motoru, ze zadní vystupovaly pouze blatníky. Celkový profil připomínal křídlo letadla. Dvaatřicítka musela respektovat tehdejší předpisy pro automobily Velkých cen. Ty stanovily největší zdvihový objem motoru na 2 litry, minimální hmotnost 650 kg a předpokládalo se, že vůz bude obsazen pilotem a mechanikem, kteří budou vážit minimálně 120 kg.

Osm válců

Druhý řadový osmiválec značky Bugatti (prvním byl model 29/30 z roku 1922) byl chlazen kapalinou a měl na svou dobu hypermoderní rozvod s vačkovým hřídelem s pěti hlavními ložisky v hlavě, tedy OHC a tříventilovou techniku – dva ventily sací a jeden výfukový. Hlava válců i blok byly litinové. Vznikl vlastně spojením dvou čtyřválců typu 13 a voze byl umístěn vpředu podélně.

Díky vrtání 60 a zdvihu 88 mm disponoval objemem 1991 cm3. Z něj poskytoval největší výkon 56 kW (76 k)/4000 min-1. Některé další prameny jsou daleko optimističtější a udávají až 75 kW (102 k)/4900 min-1. Palivo připravovaly dva dvojité karburátory Zenith, zapalování obstarávalo magneto, v každém válci bychom našli po jedné svíčce. Obdobný agregát měla pod kapotou také cestovní třicítka, ale s pouhými pětapadesáti koňmi.

Klikový hřídel byl uložen čtyřikrát, třístupňová mechanická převodovka se zpátečkou byla v bloku s diferenciálem u zadní nápravy, kterou pochopitelně také poháněla. Řadicí páka byla umístěna uvnitř vozu centrálně. Základ podvozku s rozvorem 1994 mm (v některých pramenech lze také najít údaj 2020 mm) a rozchodem všech kol 1052 mm tvořil tradiční obdélníkový rám. Taktéž nápravy byly tuhé, přední odpružení obstarávala podélná půleliptická listová pera, vzadu bychom našli pro Bugatti typické obrácená čtvrteliptická.

Tank, nebo želva?

Těžiště vozu bylo sníženo oproti konkurenci o takřka 30 cm, o přísavném efektu ale ještě hovořit nelze. Lehký, pouze asi 760 kg vážící automobil deceleroval díky čtveřici bubnových brzd, ty přední byly dokonce hydraulické, zadní ovládaly tradiční lanovody. Bugatti později u typu 35 tuto konstrukci opustil, aby se k ní po několika letech vrátil.

Vzhledem ke zvláštním tvarům jen 3800 mm dlouhé, 1200 mm široké a 800 mm (!) vysoké, či spíše nízké karoserie si vůz vysloužil přezdívku Tank, říkalo se mu i želva. Nebyl sice pomalý, vždyť dosahoval až 190 km/h, soupeřům stačil ale pouze na rovinkách. Nevynikal nijak zvláštní stabilitou a hodně špatně se ovládal. Aerodynamika byla nedokonalá, vzduch proudící od přední části pod podlahu měl tendenci auto lehce nadnášet. Pokud sedělo na asfaltu, jezdilo na pneumatikách rozměru 28 x 4.

Jediný start v Grand Prix

Experimentální závodní automobil v Grand Prix Francie 1923, která se konala v Tours. Čtyři tovární vozy se ale úspěchu nedočkaly, za něj Bugatti považoval jen vítězství. Nejlepší bugattka s Ernestem Friderichem za volantem dojela třetí, vítězný Henry Segrave se šestiválcovým Sunbeamem však Friderichovi nadělil přes 25 minut. Velkou cenu dokončilo pouze pět vozů, princ de Cystria i Pierre Marco odstoupili, Pierre de Vizcaya havaroval hned na začátku závodu.

Pro paní Elišku

U nás jezdili s typem 32 krátkou dobu Eliška a Čeněk Junkovi, Původně modrý vůz právě po Marcovi dostal pro ně typickou žlutou barvu. Více exemplářů než zmiňované čtyři totiž zřejmě postaveno nebylo, některé zdroje hovoří maximálně o pěti kusech.

V zimě 1923 se v Molsheimu začalo pracovat na mnohem konvenčnějším ale zároveň daleko povedenějším typu 35. Ten je považován za jeden z nejkrásnějších a také nejslavnějších závodních automobilů všech dob, vždyť dominoval Velkým cenám i menším kláním až do konce dekády.

Teď k samotné stavbě:

Zahájena v sobotu odpoledne a probíhajíc dle chytrého návodu až na pár doplňků, které jsem si chtěl potunit ;) jako například mřížka chladiče, kterou jsem si zhotovil z plastového sítka koupeného v drogérii za 10 peněz.. U tohoto modelu jsem si chtěl zkusit zhotovit výplet u koleček, který se docela povedl, čekal jsem, že to půjde hůř.. Sic to nejní 100%, ale tohle kolečko je jen zástřelné a ty zbývající tři už budou ok ;) Jinak se vše lepí na pohodu bez nějakých úprav či korekcí :)

Ještě si pro Vás připravím foto návod, jak na to a večer nebo zítra ho sem hodím, když budete mít zájem 8-) Teď pracuji na podvozku a sestavení zbývajících koleček, tak ještě pár obrázků aktuálního stavu:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Toť asi vše a zatím ahoj Jakub.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od kaktusak »

Výplet je parádní , alespoň mě se tedy líbí . Ale první co mě napadlo bylo , že k dokonalosti by tomu slušelo , kdyby ty kola byli bombírovaný . Ted budu za rejpala , ale já to tak cítím . Snad jsem tě moc nenaštval .
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj Zbynku,

vubec si me nenastval, ba naopak diky za napad, ktery uvedu do skutecnosti ;) jen musim pohledat programek na vypocet bombirovanych bocnic, nekam jsem ho zasantrocil v pc... Nebo jestli mate nekdo k dispozici link na sosnuti :?: ;) budu vam vdecny.

Diky Jakub.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od Daniel »

Ahoj Jakube,

krásnou předlohu jsi si vybral, i když je model od RV trochu rozměrově "zdeformovaný" (zřejmě daň za tu možnost osadit kastli na podvozek domácí autodráhy). Ale čistota tvojí stavby i povedený tuning koleček na tuhle drobnost dává rychle zapomenout ;)

K těm kolečkům mám spíš dojem, že jsou moc široký - aspoň to se mi zdá podle této fotky http://www.bugattipage.com/voitures/bug ... 2goodw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a nákresu http://www.motorstown.com/images/bugatt ... ank-08.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; .

Přeji ti hodně zdaru do finiše a těším se na další reporty.
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od Tapan »

Pěkná práce, taky tuhle plechovku někde ve skříni zastrčenou mám. Tuning tomu hodně pomáhá, ještě to chtělo onýtovat a prořezat sání / výdechy :-) Bombírung už je snad pro modeláře Tvého formátu samozřejmost :-D
http://ulozto.cz/xCag3zAr/kp-zip
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od JakubSDK »

Díky páni kolegové za milá slova ;)

:arrow: Dane, děkuji za fotky a souhlasím s tebou, že kolečka jsou trochu mimo, takže jsem zkusil dohledat šířku pneu a velikost byla cca 15cm, což znamená drobnou úpravu běhounů, kde mi po přepočítání vychází šířka cca 4,7 - 5 mm ;)

:arrow: Tapane díky za odkaz. O vyřezání sání/výdechů jsem na počátku stavby také přemýšlel, ale neudělal, řekl jsem si, že bude jen lehký tuning ve formě mřížky a nic víc. Pak mě napadlo, že budou hezká i kolečka, jenže jsem měl kastli už hotovou a na výřezy bylo pozdě...
Nýtky bych ještě mohl udělat, ale jak :?: v téhle velikosti bych potřeboval papírové nýtky o velikosti cca 0,5mm a nevím, zdali se mi to povede vypíchnout třeba jehlou, no zkusím a uvidím 8-) Bo Vás napadá lepší, jednodušší výroba, neváhejte se o ni podělit.

Díky Jakub.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od kaktusak »

Ted už teda rušíme Tvůj prvotní koncept . Tj udělat jen mřížku . Ale pokud by se povedl sehnat ještě jeden výtisk , tak by šli udělat i ty výdechy . Nýtky bych udělal pomocí korntajzny ( či jak se to jmenuje ) Jsou tam i malé průměry . Tož tak .
mára
Příspěvky: 207
Registrován: sob 7.1.2012 12:50

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od mára »

Jednou jsem při brouzdání internetem narazil na tento odkaz na obrázek modelu tohoto vozu, na kterém jezdila Eliška Junková.

http://shop.foxtoys.cz/zbozi/bugatti-ty ... S1012.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bohužel jsem nenašel o tom vozu více informací. Je zde někdo ze znalců, kdo o této verzi ví více? Jestli sedí barva, SPZ atd?
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj Máro,

našel jsem tuto stránku:http://veteran.auto.cz/clanek/237/recen ... nkove-1923

je tam i pár fotografií ;)

Zbyňku,
ty kosmetické úpravy mi nedají spát a proto se poohlédnu po dalším kousku, bo by se našla dobrá duše, která by ráda tento stroj poskytla :?: 8-) A ty kleště si tipuji nebudou mít velikost 0,5mm, takže zkusím jehlu a snad se z toho ne...... opupínkuju :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od kaktusak »

Nemyslel jsem kleště Jakube , myslel jsem tohle
http://advantage-fl.cz/eshop/fasovani-a ... /kornovaky" onclick="window.open(this.href);return false;
Měli by tam být i půl milimetrový . Nic méně vím , že jehlou to jde taky .
Každopádně držím palce a budu sledovat .
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od JakubSDK »

To jsem ale kuba, tyhle aparáty mě vůbec nepadli na mysl...

No, abych jen neplkal přináším další progres v podobě nýtků, které jsem nakonec pořešil jehlou a sedí jako ohanbí na hrnec ;) sic jich bude potřeba asi 586, ale u vypichování se dá čas krátit kreativně :lol: :lol:
Tady pár obrázků a jdu pokračovat v dírkované...

Obrázek Obrázek Obrázek

Hezký večer Jakub.
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od Tapan »

Kubo, ty se fakt necháš vyhecovat ke každý úchylárně :-D Ale to je dobře, vyzkoušíš si nové techniky, budeš mít parádní model do sbírky, my se pokocháme a někteří i přiučíme...a hlavně - když to nemusím vypichovat já, tak je to celkem psina :-D
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od kaktusak »

A pak že nerostou ! S tou jehlou to jde líp než z tím kornovákem . Ale proč jsou ty nýtky bílí? Já bych je udělal raději černé jak jsou nakreslené na modelu .
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od Tapan »

kaktusak: no já bych čekal, že nýty budou v barvě karoserie, podle fotek by to mělo být právě tak.
vinjano
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21.10.2013 15:06

Re: Bugatti T32/ABC/1:32/R.Vyškovský

Příspěvek od vinjano »

Ahoj,
no neviem, ide o vyškovánku a tam mi tie nity nepasujú. Pripadá mi to divné, model má napríklad len vykreslený priestor na sedenie a zároveň na ňom budú nity? Inak povedané, ak model zlepšovať, tak by som začal prebudovaním interiéru a nie nitmi. Takto vznikne veľmi nevyvážené dielo.

Jano
Odpovědět

Zpět na „Veterány“