Škoda 1000MB / Attimon / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Příspěvek od khaRel »

Takže hlásím dobojováno. Z modelu mám ale bohužel trochu rozpačitý pocit. Je pěkný, celkem všechno sedí, ale mám pár poznatků, co se mi nelíbilo.
Za prvé mě do očí udeřilo, jak jsou sedačky nízko, možná se to tak jen zdá, ale připadají mi hodně utopené.
Za druhé otevírací víko motoru je fajn, ale integrálně tím model celkem trpí, Před stavbou mě to nenapadlo, ale zezadu jdou světla moc k sobě a víko pak moc nesedí.
Za třetí lepení natupo- někde chlopně jsou, ale na podobném díle pak zase chybí (žebra), ale dá se s tím poprat.
Za čtvrté - jako čistostavba by se mi to nelíbilo, proto jsem dělal úpravy, které auto podle mě celkem sluší, škoda, že nebyly zakomponovány do vystřihovánky.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A jedno trošku off topic- ohledně lepení skel páskou. Skla jsem lepil cca loni v dubnu. Při dokončování teď už prakticky ani jedno okno nedrží tam, kde by mělo a odchlípává se, tzn. páska už vyschla a opravdu nelepí. V tomhle stavu už to narovnat nejde, což mě celkem mrzí.

Tak u dalšího modelu ahoj, předpokládám, že to zase bude auto... a asi bude taky slepené tak za rok a půl :-D

P.S.: JanO- ta kapota jde vidět z metru a půl, takže určitě to vidět bude
Odpovědět

Zpět na „Veterány“