Žuk / DELTA-te / 1:87

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Žuk / DELTA-te / 1:87

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Ti jenž si všimli v sekci dioráma mého drážního domku, tak pro ně mám v této sekci další pokračování...

Jelikož jsem na své diorámce vybudoval veřejnou komunikaci s přejezdem, co by to bylo za silnici bez autíčka.
Polská firma DELTA-te, dělá pro měřítkovou železnici 1:87 (HO) spousty doplňků, co se týče mašinek, drážních budov, autíček apod.

Pro své diorámko jsem zvolil model nákladního auta Žuk - správy železnic, jedná se o jednoduchý modýlek, který jde lehce slípnout během jednoho večera.
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Korbu jsem doplnil drobotinou jako bedna na nářadí, dopravními značkami, rezervou kola apod.

Nakonec pak celý úsek doplním o postavičku dělníka...

Tolik prozatím vše k dalšímu pokračování diorámky "strážní domek"
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Žuk/DELTA-te/1:87

Příspěvek od bernie »

Zdeňo a jsme zase tam, kde jsme před několika lety byli :?

Super-realistické prostředí a v něm stojí cosi omalovánkové vč modrých skel :oops: Spíš mi to připomíná nafukovací tanky pro matení německých letců, kde se soustředí spojenecká síla na vylodění.

Srovnání bujné květeny včetně pupenců květů s vrtulkovýma majákama ŽUKa je opravdu třeskuté.

Nech Žuka žít.....
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Žuk/DELTA-te/1:87

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

bernie, on totiž problém u mě je ten, že mě do přebarvování a patinování moc lidí nedokope - pravda až nahodím fotečky drážního domku, tam jsem alespoň použil křídu, abych rozbil jednolitost...

Ale, modýlek Žuka, jsem slepil čistě a tak jak byl navrhnut autorem, zapomněl jsem dodat, že zpětná zrcátka jsem "vytunil" odrazovou fóliii...
Já myslím, že i takhle to má své kouzlo... U mě pápír zůstane papírem a i proto jsem nekonvertoval k plastu.
Odpovědět

Zpět na „Veterány“