ABC č. 21/57 - Fregata USS Independence LCS-2

Moderátoři: JOK, Standa F.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

ABC č. 21/57 - Fregata USS Independence LCS-2

Příspěvek od Tomáš S. »

Zdravím

Možná jste si už všimli, možná ne, tedy doplnil jsem všechny obrázky k recenzím kde nebyly. Snad to k něčemu bude... ;)

Teď už k věci, toto číslo vyšlo 9. října 2012 jako dvacáté první číslo v tomto roce, je stále v trafikách-takže vítaná změna oproti těm předešlým 5 recenzím 8-) .

Obrázek

PŘÍLOHY
-žádné, odměna pro nás je, že jsme dostali lepší vyškubávánku-a vyměnit to třeba za klapačku, to se vyplatí (podle mě). :)

Zajímavosti z rubrik
-něco o novém navigačním systému Galileo, které má od září ředitelství v Praze
-dále si můžete něco přečíst o červených pandách
-důmyslná reklama, ABC testovalo NERF pušky, pistole a tak
-Guild Wars 2, nové MMORPG prý je úplně super :geek:
-o různých zvířecích míšencích se dočtete hned po vyluštění křížovky o hry do NITEDA
-FG jako nový předmět ve škole, jde o předmět "finanční gramotnost" podle mě to bude něco tak pitomého jako CSP :mrgreen:
-ABC rozpitvá tentokrát hady a jejich jedové zuby
-nové vyhlídky na pražském letišti, které samo vybudovalo pro fandy letadel (psst-nevyhánělo je ještě před nějakou dobou žiletkovým drátem?)

HLAVNÍ TÉMA
-létající kola-jako to Tleskačovo rozhodně nevypadá :lol:

VYSTŘIHOVÁNKY

1.Fregata USS Idependence LCS-2
-měřítko 1:300, vyjde na pokračování ve dvou číslech a po sestavení bude měřit 43 cm
-vypadá pěkně, je od autorů Michala Tichého a Rolanda Havrana, které z ABC neznám, očividně mají "správný" :) směr zájmu (vojenská technika) tak se budu těšit i na další modely ;)
-jediné co trochu kazí dojem je ta špatná retuš nafoceného modelu, jinak se mi to zdá ok :) .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

===============================================================================================

PŘÍŠTĚ
-pokračování a zároveň dokončení fregaty
-firebox v podobě hasičské Scanie

Obrázek

Pěkný výkend. ;)
Naposledy upravil(a) Tomáš S. dne pát 2.11.2012 14:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: ABC č. 21/57 - Fregata USS Independence LCS-2

Příspěvek od Tomys »

Doplním že se autor na DF vyskytuje jako Rawen a je to jeden z borců sloužících na našich Mi-24. Takže jeho zaměření na bojovou techniku nepřekvapí.
Každopádně už od.něj v ABC vyšla polní nemocnice a letiště. Obojí krásné provedeno.
Tohle číslo už mám a vypadá to gut. Jen mě překvapuje politika redakce dyž Rukrovánky nesmí být přes 1 stránku.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: ABC č. 21/57 - Fregata USS Independence LCS-2

Příspěvek od Tomáš S. »

A já si říkal že jméno Roland Havran je mi povědomé, no jo, kdybych si vzpomněl na polní nemocnici a letiště RAF tak by mi docvaklo, že to je Rawen... :oops:
Ladislav Badalec

Re: ABC č. 21/57 - Fregata USS Independence LCS-2

Příspěvek od Ladislav Badalec »

Tomys uvedl: "Jen mě překvapuje politika redakce dyž Rukrovánky nesmí být přes 1 stránku."
Proč se neobrátíš na redakci ABC rovnou se stejným dotazem? Docela by mě zajímal současný náhled na vystřihovánky
buď šfr.Zd.Ležáka či red. M.Tesařové bez mého dotazování - mám teď jiné starosti BaJ
Odpovědět

Zpět na „2012“