ABC č. 15/57 - lokomotiva T 444.0; 22-Lambo 2 (Astro Racer)

Moderátoři: JOK, Standa F.

Odpovědět
Uživatelský avatar
ofeckin
Příspěvky: 79
Registrován: stř 25.1.2012 9:54
Bydliště: Brno

ABC č. 15/57 - lokomotiva T 444.0; 22-Lambo 2 (Astro Racer)

Příspěvek od ofeckin »

Ahoj, dokopal jsem se k reportu z ABC, co jsem si (po letech) koupil.

Obrázek

Tématem čísla by měly být podle obálky dějiny koní, podle obsahu na začátku čísla Olympijské hry. Ve skutečnosti je plátek přecpaný počítačovými hrami a do očí bije pro děti nic neříkající PR článek o novém dotykovém pádlu od Samsungu. Zaujal mě také prsatý komiks kreslený Michalem Kociánem. Nicméně svým potencionálním potomkům bych to do rukou nedal, na trhu jsou (doufám) kvalitnější časopisy. Ve srovnání s rokem 2001 je to děs a hrůza.

Co se týká vystřihovánek, mile mě překvapila kvalita papíru (srovnávám opět s rokem 2001), jen nechápu, který prase to chystalo na tiskárnu (viz níže).

Číslo obsahuje 2 modely:

22-Lambo 2 ze série Astro Racer / Jan Rükr / 1:XX
Kvalita modelu je Honzův standart, moc se mi líbí (ač to není úplně můj šálek kávy). Zkusím si na něm výhledově lakování :)

Obrázek Obrázek


Motorová lokomotiva T 444.0 / Luboslav Šléška / 1:87
Model je sice zjednodušený, ale přesto kvalitně zpracovaný. Jenom se stala cestou k lidem někde nějaká zlá, nepěkná, ošklivá věc. (Doufám, že ne ze strany autora.) Jestli někdo víte, kdo může za posun soutisku červené a černé a zejména za roztřesené linky a písmo, tak mi to radši ani neříkejte, protože bych mu asi namouduši žádná legrace.

Obrázek Obrázek


Příště vás čeká k vystřihnutí:
Katamarán Rejnok ze série Papírová armáda ABC a "kůůl postawitchka pankáča".

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „2012“