VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Příspěvek od Acespace »

:arrow: Acespace: Ten mrkací smajlík mi napovídá, že svůj dotaz myslíš spíše žertem - přední víko nad motorem nebylo konstruováno jako otevírací, takové harakiri na modýlku naštěstí není a ani mne nenapadlo se o něj pokoušet, nedopadlo by to dobře. Ovšem celá karoserie je odklápěcí.
Ano Stando,bylo to myšleno spíš jako popíchnutí.Ale zase na druhou stranu,když už se s tím motorovým prostorem autor
maloval tak by to bylo super tam nahlédnout. ;)
Ale jinak model máš parádní :!: :!: :!: Rád se kochám těmito veterány v tvém podání.
Mám ji také,zkusil jsem ji,ale bohužel :cry:
Jak bylo již psáno výše,doufám a těším se na ty ostatní Müllerovánky.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Příspěvek od yvan »

Velice podařené Stando, včetně reportu, jak máš zvykem, super. Pamatuju se, že Fiat jsem měl kompletní a z Lady jednu stránku. Pokaždé když jsem to vzal do ruky, tak mi ta konstrukce přišla poměrně divoká na nějakou realizaci.

Jinak pánové Fiat i Zastava už na webu archeologie jsou, v profilu autora http://www.papirovaarcheologie.cz/profi ... av-muller/.

Ale report by Stando potěšil, klidně se do nich ještě pusť ;)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Příspěvek od Laďuša »

Standa F. píše:Děkuji, pánové! 8-)

:arrow: rybak: Ano, ta kola jsou taková poněkud mateřídouškovská, ale nechtěl jsem vyloženě zabít autorovu původní grafiku, čili ty světlé zuby dezénu jsem tam ponechal. Z povahy věci by tomu mělo být spíše naopak - ty „zuby“ co nejčernější a okolní pneu světlejší, s nádechem tmavošedé. Ale tak to básník stvořil, tak jsem to také interpretoval ;) .

:arrow: Acespace: Ten mrkací smajlík mi napovídá, že svůj dotaz myslíš spíše žertem - přední víko nad motorem nebylo konstruováno jako otevírací, takové harakiri na modýlku naštěstí není a ani mne nenapadlo se o něj pokoušet, nedopadlo by to dobře. Ovšem celá karoserie je odklápěcí.
Pod kapotou má Lada Niva rezervu, to by bylo třeba další kolo :mrgreen:
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Příspěvek od Standa F. »

Děkuji Vám všem, pánové! ;)

Ano, autíčka-müllerovánky jsou všechna s interiérem, což znamená vždy výzvu - gor u müllerovánek. Chce to široké srdce, kýbl trpělivosti a žok nadhledu 8-) .
Zastava ani Fiat nyní nejsou na řadě, ale někdy bych je chtěl slípnout, uvidíme. Ony ještě pár let vydrží čekat 8-) .
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: VAZ 2121 – Niva / Ladislav Müller, ABC / 1:32 - HOTOVO

Příspěvek od Acespace »

"Laďuša"

Pod kapotou má Lada Niva rezervu, to by bylo třeba další kolo :mrgreen:
No já tam toho teda vidím krapet víc. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“