Jawa 250 Pérák

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Jawa 250 Pérák

Příspěvek od velda »

Zvu vás na zkouknutí dalšího fotovidea z “produkce“ Papermanie týmu. Tentokráte jde o legendu “Péráka“ a video se 60ti fotkami, si můžete pustit na našem You tube kanále zde: PÉRÁK Tak ať se líbí :).

Obrázek
Naposledy upravil(a) velda dne ned 8.10.2017 23:27, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Jawa 250 Pérák

Příspěvek od Daniel »

Model vypadá pěkně postavený a rád bych si zkouknul i ty další fotky - jen si kvůli tomu nohodlám zřizovat FB účet. Vím že je to můj problém tenhle konzervatismus. Ale tak si říkám, jaký má smysl tady na DF dávat odkazy na FB stránky, které jsou jen pro registrované - vždyt přeci uživatelé FB si to najdou sami a pro nás "nemoderní" je to bez informační hodnoty :roll:
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jawa 250 Pérák

Příspěvek od velda »

Pro Daniela a ostatní, video jsem nahrál tedy i na you tube (je upraven odkaz - klik na PÉRÁK), takže odtamtud byste měli bez problému přehrát. No a jinak, pokud chci být v obraze musím i já být registrován na všech možných stránkách. Ale u mě je to i o něčem jiném, řekněme z důvodu dalších aktivit PM stránek a samozřejmě je jen na každém kam se “upíše“ :). Tak ať se líbí, postupně tam nahraju i nějaké další papírácké videa z PM stránek.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“