Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24- HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24- HOTOVO

Příspěvek od martin1807 »

Zdravím..
Pri včerajsom prezerani si a triedení archívu som narazil aj na tento model...Rozhodol som sa, že bude pekne si postaviť zase raz niečo z osobných automobilov a preto som sa do neho aj dnes pustil... Ide o model jednoduchsi no mysllím si, že vo finále bude výsledok pekný.:)
Zatial nahlad na model a diely:
Obrázek Obrázek

Prvý postup už čoskoro.:)
Naposledy upravil(a) martin1807 dne ned 9.11.2014 20:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24

Příspěvek od martin1807 »

Takže ako som sľubil tak sa deje... Mám tu prvý postup... Dojem z modelu? Hrany neoznacene co sa ako ma ohybať a či vobec... Z navodnej kresby sa ako tak da vyjsť no nie vo všetkom... Čo sa presnosti týka tak nejake nedostatky tam su tiez... Každopadne lepil som trochu a mam" podvozok", blatniky a interier viac menej.... Spracoval som 20 číslovaných dielov a dokopy ich je okolo 55... Som zvedavy ako to bude vyzerať z karoseriou, či to ten tvar bude pripomínať... :P
Tu sú fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24

Příspěvek od martin1807 »

Ahoj vospolok.

Pridavam dalsi postup... neni to uplne moj styl lepenia no dokoncim to už.. :P chbaju napriklad rubove diely interieru, strachy ma vela prestrihov tak este bude dost zaujimava no nemal by byť vyrezny problem podla mna.. ;) nejake fotky:

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24

Příspěvek od martin1807 »

Uff...
Dobojované....
Čo by som k tomu napísal?.. Veľké očakávania a výsledkom sklamanie... tvarovo nesediaca karoséria na blatníky... Na fotkách dosť dobre vidno, že to niesu žiadne milimetre.... Pár vecí na podvozku tiež nesedelo tak akoby malo( ostávali biele miesta).. Kolesá? Na môj vkus primalé na tento model no nepremeral som to s originálom.. Každopádne som to už chcel mať z krku a nerobil som bombirung... ( ktovie či by sedel?) Napriek všetkým úskaliam som sa rozhodol to dokončiť... Vo finále to zle nevyzerá( ked nato pozerám z pol metra) až tak zle aj ked to má chyby... Ked som zistil, že mi to nesedí na blatníkoch tak som už iba kopil chyby a preto to vyzerá ešte horsie..( pár vecí "zababraných" )
Stačilo a tak teda pridávam finálne fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen chrobák- #53 Herbie/ Zetka/ 1:24- HOTOVO

Příspěvek od khaRel »

Podle mě jsou kola v pořádku, sériovka to takhle má. Ale s tím deklem motoru to je hodně smutné. Správně by to mělo být tak, jak je na spodním dílu, čili větší kapota, což asi jen tak snadno nepůjde opravit...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“