Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Zdravím, takže jsem se rozhodl po Octávii, že se vrátím ještě zatím k menším modelům a vybral jsem si tenhle Fiat od pana Antonického.
Karosérii jsem si nejdříve vystřihal, na sucho si zkoušel odkud kam co mám lepit, abych to měl nejpřesněji ty světla atp. aby to prostě na sebe navazovalo, tak snad se to povedlo ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od Lukáš »

Vidíš, že když si dáš záležet, vypadá to hned jinak.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Obrázek
Tu už to mám i z podvozek, momentálně už ho mám hotový bez kol a zrcátek, dneska bych to stihl ale za hodku odchazím do práce :roll: , takže možná že to zítra dodělám má to celkem málo dílů :lol: , ten karavan se mi zdá rozsáhlejší...
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Tak a je komplet, ted se chystám na karavan... Trošku zas světlý fotky kvůli světlu.. Až to budu mít kompletní tak udělám kvalitnější fotky ;)

Obrázek Obrázek Obrázek

P.S. : Lepím bez návodu či předloze kdo to jak lepil, nikde jsem nic přes images google nenašel, jedině od Lukáše co ukazoval v nějakým postu svého hotového. Takže na modelu pracuji po slepu. Zajimavý, že jsem nic nenašel (ani tam kam nahrávám na vaší stránku obrázky) :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od Standa F. »

No tak to víš, do těchhle retro-kousků se už dnes málokdo pouští ;) . Zde pro inspiraci jeden snímek z mého fotoarchivu - model už nevím, čí je, možná Michala Kavaliera:

Obrázek

Jak už jsem ti kdesi psal, ten papír nesmí pod prsty brečet, úpět, volat o pomoc a hynout. Naopak, musí zpívat Ódu na radost, eventuálně Den je krásný. Vnímej ho. Chce to čas a ještě trochu středověké tortury, dondeš na to 8-) .
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Já pořád spíš nechápu to navazovaní čelního skla a střechy, někdy to mám celkem přesně někdy mi to klesá dolů nevím proč a jak :arrow: , tady koukám že to do sebe ladí...
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Fiat Uno + Karavan / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Takže, model je hotov.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

===============================
Teď jsi dám tak týden pauzu, budu testovat hru the Crew :lol: opět otevřeli Betu 8-) ... Jinak taky si naplánuji jaký model jsi slepím a prozkoumám forúm v návodech atp... Prostě jsi dám oddech ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“