Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Příspěvek od Venca 21 »

Připravené díly na kola a dobastlené zrcátko:


Obrázek Obrázek

A je hotovo. V rekordně krátkém čase je model dokončen, kam se na mě hrabe LC 736 se svojí třítýdenní Tatrou kolem světa. :mrgreen:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
vladaZ
Příspěvky: 206
Registrován: stř 11.7.2012 7:18
Bydliště: Žirovnice

Re: Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Příspěvek od vladaZ »

Ahoj Venco, blahopřeji k hezkému modelu. My starší již razíme heslo Pomalu a jistě k cíli ;)

Malinko jsem ztratil přehled - co nyní chystáš, lepíš nebo kreslíš?

Hezký den.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Příspěvek od Venca 21 »

vladaZ: Díky. :) Tak po téhle Škodovce jsem slepil kostel sv. Jakuba v Kasejovicích. Koupil jsem si ho loni v Neratovicích, říkal jsem si, že by to byl hezký dárek bubeníkovi Znouzectnosti Cainovi, který právě v Kasejovicích už několik let bydlí. Před týdnem jsem model Cainovi předal v Praze, ve Vagonu. Měl radost :D Stavbu jsem zde neprezentoval, protože bych nebyl schopen doložit originál obálky, jelikož jsem si ze souboru Kostely II vzal pouze právě tyto Kasejovice a ostatní kostely, vč. obálky jsem přenechal jinému zdejšímu uživateli.

Nyní lepím Liazku od Rippera, je to můj první doktorův model, tak uvidím, jak se s ním poperu. Začal jsem teprve v úterý a až toho budu mít trochu víc, tak založím téma.

Jinak kreslím SOR 9,5 ČSAD Autobusy ČB, ale je to jen taková prozatimní náhražka. Vysvětlím - loni v červenci jsem začal kreslit jeden z píseckých Citelisů CNG. Dělal jsem na tom jenom občas, ale i tak jsem měl někdy v květnu nakresleno cca 3/4 modelu. A pak to přišlo - kleknul mi počítač a museli mi vyměnit disk a přišel jsem o většinu dat. Já blbec jsem si naposledy udělal zálohu před 2,5 roky. Takže nemám nic a můžu začít kreslit od začátku. Jednou se do toho pustím, ale zatím jsem se dal na tu SORku, která je trochu jednodušší, abych to rozdejchal. ;)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 1000MB / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Příspěvek od Standa F. »

Venca 21 píše:... Stavbu jsem zde neprezentoval, protože bych nebyl schopen doložit originál obálky, jelikož jsem si ze souboru Kostely II vzal pouze právě tyto Kasejovice a ostatní kostely, vč. obálky jsem přenechal jinému zdejšímu uživateli.
Samozřejmě, že jsi tady stavbu prezentovat MOHL. Když stavíš z originálu, jsou obavy zhola zbytečné. Obálku mít je sice fajn pro start prezentace, ale když prostě řekneš, že už ji nemáš, tak ti nikdo hlavu neurve. Některé vystřihovánky žádnou obálku nemají a jistě je můžeme také lepit 8-) .

Embéčko hezky slepené, mám ho taky v archivu, ale ten model samotný se mi nějak nepozdává - to grafické provedení je studené, nemohu si pomoci. Nějak mi to celé na pohled nesedí ... autor promine. Ty obří červené plochy chtělo nějak opticky "rozbít".

Jo, tvá rychlost stavby je mi naprosto sympatická! 8-) (viz vladaZ)

[Vlákno na konci zkráceno o pár nepodstatných kváků]
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“