Škoda Felicia Kit car / PK Graphica + úpravy / 1:18

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Škoda Felicia Kit car / PK Graphica + úpravy / 1:18

Příspěvek od Juraj1983 »

Ahoj přátelé a pěknou neděli. Představují Vám další stroj, další český a myslím, že i slavný zavoďák - Škoda Felicia Kit car. Autorem původního modelu je Ing. Dalibor Knotek a byl vydán vydavatelstvím PK graphica jako pohotovostní vozidlo ÚAMK tzv. Žlutý anděl. Model jsem vytiskl opět v měřítku 1:18, provedl pár úprav - že Žlutého anděla udělal bílého ďábla :-) dal jiná kola, jelikož se mi líbila noční verze, tak i světelnou rampu a dodal jiná zrcátka, střešní sání a zástěrky. Tvarově je sice předloze docela vzdálen, ale vzhledem k tomu, jak starý je to model, myslím, že splnil mě očekávání. Model se lepil hezky i když pár záludností s tvarováním bylo. (Dodnes pamatuju, jak jsem ho tenkrát jako malý lepil. A dopadl dost divně :-)) Nakonec se zadařilo a celek je tu. Snad se Vám bude líbit, zde pár obrázků

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Zatím se mějte a příště zase ahoj :-)
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Škoda Felicia Kit car / PK Graphica + úpravy / 1:18

Příspěvek od Juraj1983 »

Ahoj, děkuji za dopsání písmenka v názvu témata. Nějak mi vypadlo a všiml jsem si toho, až když jsem to uložil. :-)
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Škoda Felicia Kit car / PK Graphica + úpravy / 1:18

Příspěvek od Zrzek »

Své příspěvky můžeš upravovat i po uložení. Stačí kliknout vpravo dole na - Upravit
mára
Příspěvky: 207
Registrován: sob 7.1.2012 12:50

Re: Škoda Felicia Kit car / PK Graphica + úpravy / 1:18

Příspěvek od mára »

Máš to pěkně graficky zpracované, stejně jako Klymčiwovu 130LR. Jen ta kastle by si zasloužila podrobnější a realističtější zpracování. Toto byla ve své době bomba, měl jsem ji slepenou, než padla za oběť hrám tehdy malého synka.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“