Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic

Příspěvek od vsetíňák »

Obrázek

Zadní křídlo ještě opravím, trochu se to prohýbá chtělo to podlepit.
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od scad »

Krásná práce. Potěší mě, když tu Audi začne po čase zas něco stavět. Když z toho vyleze něco takového, mám opravdu radost... jen tak dál :)
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od vsetíňák »

Děkuju... jen stále přemýšlím jestli lakovat nebo ne? Co říkáte...a jaký matný lak bych měl zvolit? Jak říkám své modely nelakuju tak nemám ponětí ani o laku ale možná tohle Audi by to chtělo.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od Laďuša »

Správný auto se musí blejskat, ale já můžu poradit jedině, jak si ho zničit, to už se mi párkrát povedlo. :lol:
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od Ali »

Pokud mne paměť neklame tak toto auto nebylo lesklé, ale spíše matné.
enzo66
Příspěvky: 76
Registrován: úte 24.1.2012 11:28
Bydliště: Koryčany

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od enzo66 »

vsetíňák píše:Děkuju... jen stále přemýšlím jestli lakovat nebo ne? Co říkáte...a jaký matný lak bych měl zvolit? Jak říkám své modely nelakuju tak nemám ponětí ani o laku ale možná tohle Audi by to chtělo.
Rozhodně nalakovat. Pěkně pomalu a nespěchat. Používám akrylové laky Very Well, v tomto případě by měl být určitě matný.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od JoseFxx »

Předloha je šedočerna. Barva budí dojem matu, protože neobsahuje perlet. Auto je lakovano lesklým lakem.
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od vsetíňák »

Pánové fakt nevím jestli lesk nebo mat a jakou značku... Zatím jsem dnes procházel barvy laky co tam vůbec nabízí a měli tam nějakou Španělskou značku ale už netuším co to bylo zač. Nechám si poradit od vás nějaký nejpouživanější lak.
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 37
Registrován: sob 4.2.2012 17:38

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od Ivan.Šimeček »

No já nevím jaký lak je přesně ten nejlepší.Já zatím na formulky používám lak MIPA - Akryl,a až mi dojde taky budu pátrat jaký to bude dál,ale musím říct,že s tímto jsem spokojen.A lakuju modely systémem,že je stříkám několiokrát a hlavně tu první i tu druhou vrstvu dám tak,že model víceméně jen popráším,a žádné zběsilé vrstvy.tak to dělám dokud to nechytne ten žádaný lesk.
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Audi A4 DTM 2009 - Mega Graphic - HOTOVO

Příspěvek od vsetíňák »

Zdravím,
tak jsem dnes u nás oběhnul prodejny a objevil jsem tyhle dvě značky.Obojí se prodávají v lesku i matu.Tak bych se chtěl zeptat zda stím má někdo zkušenost. Já osobně bych se asi přikláněl k českému výrobci kde píšou že lak nežloutne.Jinak obě značky jsou určené i na papír. Foto najdete moje galerie - (Kyjov) pro velikost souboru jsem zde neuložil.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“