Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

ozak
Příspěvky: 23
Registrován: pon 23.1.2012 20:36

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od ozak »

Mechanici, ale měli apríl, když mu na sníh nasadily slicky :D jinak super fotky a odvaha jít s modelem na sníh
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od Jarda F. »

:arrow: ozak: No, co se týče vzorku (který svět neviděl :D ) tak by si asi ani neškrtla :) ...

:arrow: Luisa: Joo, škola smyku...cca tak 1km od domu máme travnatou letištní plochu, takže jak napadne sníh, je o zábavu a tréning postaráno...akorát moje bílá Felda je pak k nepoznání, obvzlášt pokud není zem úplně promrzlá, to je pak ,,bahnito-travnato-sněhová,, koule :lol:

Jinak co se týče reálnosti fotek...chtěl jsem udělat jiné foto než jen ze stolu, tak je třeba brát je s rezervou...a čerstvý sníh a sluníčko mne vylákali ven...pokud bych ctěl napodobit realitu, musel bych auto přezout na jiný tip pneu a disků (jak vidno na fotce od Vítka), nějakým způsobem si ze sněhu vytvořit cosi připomínající cestu, vyjet koleje, doladit pozadí a v neposlední řadě i zaprášit auto od sněhu a to už by asi modýlek nerozchodil :twisted: ...je to zkrátka model a tak by divně vypadal i na 100% věrném a reálném pozadí a podloží...a také jsem se s tím nechtěl venku moc párat...položit, vyfotit, otočit, vyfotit a šupajda do tepla a do sucha daleko od mokra... ;)

Takže těm co se fotky líbí děkuji za kladné ohlasy a těm co ne, tak se omlouvám a doufám že jsem je nijak nepohoršil ba neurazil ;)
RuPeRtCZ
Příspěvky: 8
Registrován: pát 2.1.2015 13:23

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od RuPeRtCZ »

Nevíš,který to byl dil abc??
Uživatelský avatar
Provil
Příspěvky: 14
Registrován: sob 1.2.2014 19:55
Bydliště: Červený Kostelec , Prusinovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od Provil »

Čislo 18, ročník 48 (2003)
Miras
Příspěvky: 14
Registrován: pát 17.10.2014 16:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od Miras »

Dobrá práce a ty fotky jsou bezva.
Také ho mám už slepený a dokonce 2x.
RuPeRtCZ
Příspěvky: 8
Registrován: pát 2.1.2015 13:23

Re: Škoda Fabia WRC / Michal Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od RuPeRtCZ »

díky
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“