Škoda Fabia S2000 / free / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Škoda Fabia S2000 / free / 1:24

Příspěvek od khaRel »

Vlákno bylo na starém DF, tak zprezentuji jen finální výsledek. Na prasátka brzd jsem se nakonec vykašlal, vidět by stejně nebyly, když mají barvu stejnou jako kotouče, na celém modelu mě mrzí nejspíš jen tisk, protože není příliš přesný a hlavně neuvěřitelně saje lepidlo, takže když už jsem kousek potřísnil, šel sice setřít, ale zůstal po něm flek. a těch je na modelu přehršel. Díky "návodné kresbě" v *.pdo soboru, kterou jsem příliš nepochopil, jsem si dost věcí udělal po svém a stroj jsem vylepšil některými zlepšováky, jako výdech na kapotě, vybráním pro značku vzadu, kliky dveří a tak. Zde foto:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kolo, které je vidět napravo, bylo první dodělané, které se mi velmi líbilo svým prostorovým zpracováním, a které by odpovídalo "sněžným" kolům. Jak jsem byl upozorněn, na RMC se s touto úpravou nejezdí (i šířka pneu mě mohla trknout dřív), a tak muselo kolo projít opravou, tkerá je na finálním díle. Kola jsem i s brzdnými kotouči přichytil k podvozku špejlemi o délce 77 mm, pro něž jsem díry hloubil až byl prakticky model hotov. Dle mého se dílo celkem podařilo a narozdíl od ostatních škodověnek, které mám na poličce, půjde na palubní desku naší zelené civilní fabie :)
RuPeRtCZ
Příspěvky: 8
Registrován: pát 2.1.2015 13:23

Re: Škoda Fabia S2000 / free / 1:24

Příspěvek od RuPeRtCZ »

Z jaké to máš stránky??
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Škoda Fabia S2000 / free / 1:24

Příspěvek od yvan »

:roll: Hádej. Tady. :roll:

khaRel: Ale odkaz s sem dát mohl, to má pravdu.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“