OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Zdravím...sám jsem zvědavý co z toho dostanu...mám v plánu hodně věcí co udělat a vylepšit...tak uvidím. Trochu jsem tuningoval pedály a hasící přístroj, kde jsem použil stříbrnou lepící fólii. Rozhodl jsem se i ve stejném stylu upravit díl č.37 a použil jsem na něj taky folii , kterou jsem trochu vzal vodním smirkem abych se to nelesklo jak psí kulky :lol: . Tento díl je dost výrazný prvek podvozku a snad to tím model trochu oživí.

Co se týče kvality papíru , tak mě překvapil a to tím že je úplně v pohodě.

tady už nějaký ty fotky

Obrázek Obrázek
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Tak jsem to všechno hodil na podvozek a ještě něco málo dodělal...celkem to všechno sedí. A teď budu pokračovat palubkou a předním zavěšením s brzdama.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od MatesHK »

Za mě velká paráda a skvělý nápad. Máš to teda moc pěkný a čistý. Kouká se na to sakra dobře,tak si to nedokáž :D :D :D
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Díkes...musím říct že mě tento model fakt baví...asi je to tím že už je to starší věc a je tam spousty prostoru pro úpravy...od stavby TATRY kde jsem musel všechno lepit natupo , jsem si na to nějak zvyknul a lepím teď tak skoro pořád. Palubka je klasika jen jsem to podlepil a postupuju standardně.

...tady něco od stolu...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od khaRel »

jak jsem to lepil jako puberťák, tak jsem úplně zapomněl, že se budíky lepily až na palubku :-) ale co si pamatuju, že ty vystouplý čudle mají být barevný- budou i u tebe?
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Jasně že budou barevný, palubka není hotová je to v rozpracované fázi, ještě tam musí přijít budíky atd...a čudlíky samozřejmě dostanou každej svoji barvu 8-)

edit...už je to barevný :lol:

Obrázek
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od MatesHK »

Taky jsem začal lepit technikou natupo, byť až teď u dakarek, ale přijde mi to jako správná cesta. A to jsem tomu nevěřil. Přijde mi vše čistější a přesnější ;) Jedeš moc dobře Umberto!!!
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Zase jsem něco dal dohromady a to přední zavěšení je komplet...na kotouče dám ještě brzdy a potom se pustím do interiéru...tam budu trochu tuningovat :lol: ale to až po dovolené....

tak se zatím mějte a tady pár fotek(nedalo mi to a zkusil jsem nasadit kola jen tak nasucho jak to bude vypadat).

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Umberto »

Všem hezké nedělní odpoledne...po dovolené zase pracuji na modelu, zatím není moc co ukázat , ale aspoň něco málo od stolu...základ kokpitu je hotový, zadní naznačení rámu jsem se rozhodl udělat plastyčtější a kam to šlo jsem použil opět stříbrnou fólii. Teď budou následovat drobnosti a další menší díly.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Eggy
Příspěvky: 108
Registrován: pát 21.9.2012 20:28

Re: OMRON Porsche 962C/MG/M.Antonický/1:24

Příspěvek od Eggy »

Pěkně si s tím hraješ. :shock:
Jestli budeš takto pokračovat až do konce, tak to bude pecka!
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Díky moc...snažím se. Zase jsem něco dal dohromady. Na nasávání na bocích kokpitu jsem použil kovovou mřížku, jinak jsem postupoval podle návodu a číselného označení. Tady pár fotek.

Obrázek Obrázek Obrázek
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Ahoj všem...zase jsem se trochu posunul a slepil jsem sedačku řidiče včetně pásů. Ty jsem si udělal svoje a originály jsem vůbec nepoužil. Celek jsem potom osadil do kokpitu , který je tímto hotový. Musím říct že jsem byl na začátku trochu zmatený jak sedačku lepit a popis dílů neodpovídá zcela lepení jednotlivých dílů k sobě, nebo druhá možnost , že jsem to špatně pochopil a slepil jsem to jinak. To by znamenalo že je víc variant :lol: No a konečně začnu dělat na motorové části....nádrž, turba, nasávání atd.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Zdravím všechny...zase něco od stolu. Nádrž spolu se sáním...

Obrázek Obrázek Obrázek
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

Kokpit super. Sedačka vypadá moc dobře ať už je to pochopil dobře nebo ne :lol: Z čeho že si udělal ty pásy? Model to krásné oživí stejně jako ta hliníková páska co tam lepíš. Tak jen tak dál ;)
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: OMRON Porsche 962C / M. Antonický / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Pásy jsou z textilní pásky , je to skvělá náhrada a dobrý upgrade oproti papírovému originálnímu dílu. Myslím že už i Ali to tady použil na svoji stavbu.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“