Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy / 1:18

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od Juraj1983 »

Zdravím Vás přátelé :-)

Jsem tu s dalším pokrokem, už se to pomalu chýlí ke konci. Chci Vám poděkovat za kladné ohlasy a zároveň upřesnit pár věcí.

Nejprve odpovím na jednodušší otázku: Na úpravy používám pouze Photoshop, nic víc. Zatím mi to vyhovuje, i když se obcas zapotím, vymyslet aby to všechno sedělo a stejně se chybka vloudí :-)

A teď druhá věc : Co se autorských práv týká, panu Antonickému jsem psal a čekám odpověď. Rád bych měl jeho souhlas ne k prodeji, ale pouze k poskytnutí mé barevné úpravy zájemcům, kteří by o model měli zájem, za předpokladu, že budou vlastnit originál. Tudíž se Škodou práva řešit nemusím, pouze pokud jde o barevnou úpravu, tak by mohl mít námitky Ondra Klymciw a ten byl z ukázky nadšen a rád by chtěl model pro své fanoušky. Napsal jsem mu, že ho musím zklamat, že nejsem autor, ale pouze takříkajíc tuner vystřihovánky.

Takže tímto jsem snad vysvětlil vše potřebné :-)

Zde pár dalších obrázků:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Díky za sledování a příčtě snad už finální fotky.

Zatím ahoj a Lepení zdar! :-)
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od Juraj1983 »

Vážení přátelé - kolegové ve zbrani jménem patlání, přeji Vám dobrý večer.

Čas pokročil a ačkoli běží někdy až moc rychle, jsou chvíle, kdy ho člověk skoro nevnímá. Díky tomu je mi ctí Vám představit pár obrázků hotové LRy. Jednoduchá úprava, ale výsledek mě těší. Snad se budete kochat i Vy. Dost bylo řečí, zde již jsou obrázky :-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zatím tedy ahoj a Lepení zdar! :-)
Buri
Příspěvky: 9
Registrován: pon 3.9.2018 14:48

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od Buri »

Model je to pěknej, ale s tím výfukem, by moc daleko nedojel. Výfuk má být schovaný v nárazníku. Měly ho tak všechny LR.
Mickey.nj
Příspěvky: 11
Registrován: úte 30.10.2012 10:17

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od Mickey.nj »

Ještě hezčí než ve skutečnosti! ;)
Nedávno jsem dostavěl elero Haughlanda, v "šuplíku" mám Křečka, Barumku a Sedláře (kterého jsem pracně sehnal přes Aukro za 200Kč).
Rád bych si pořídil i dalšího sourozence z Dakaru, ještě lépe v měřítku 1:24, to by byla sbírka! Staré škodovky jsou mé srdce, když jsem mezi ně "vyrůstal" na začátku s našima, později s kamarády na soutěžích zejména na Barumce atd. Těší mne, že to jezdí dodnes byť na historikách, ale, že se poctivá zadokolka zúčastnila na letošním Dakaru bylo pro mne obrovské překvapení.
S napětím tedy čekám, zda-li se to vydá, abych si to mohl koupit...Dejte vědět jak to dopadne...
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od MatesHK »

Moc pěkné. Za mě velmi podařený recolor. A čert vem výfuk... kouká se na to moc dobře. Jen tak dál ;)
Mickey.nj
Příspěvky: 11
Registrován: úte 30.10.2012 10:17

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od Mickey.nj »

S tím výfukem je to fakt, ale to by se mohlo upravit dodatečně...viz odkaz:
https://i0.wp.com/auto-mania.cz/wp-cont ... C435&ssl=1" onclick="window.open(this.href);return false;
mato_kolo
Příspěvky: 12
Registrován: úte 10.7.2012 21:17

Re: Škoda 130LR Dakar 2021/ M. Antonický - recolor+úpravy /

Příspěvek od mato_kolo »

super stavba, perfektny vysledok, Juraj pisem ti spravu:)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“