Daf Turbotwin X1 Dakar 1988 / vlastní tvorba / 1:53

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Daf Turbotwin X1 Dakar 1988 / vlastní tvorba / 1:53

Příspěvek od Juraj1983 »

Ahoj kolegové, po čase zase malá novinka, třiapadesátky mě začaly bavit, tak jsem upravil tu moji dvaatřicetinku Twina X1. Základ zůstal, jen jsem dokreslil podvozek a hlavně udělal držák s rezervami na zádi. Je detailnější než jeho větší bráška a přijde mi že vypadá mnohem lépe, když je takhle malý. To už však můžete posoudit sami. Omlouvám se za kvalitu fotek, později dodám lepší.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Lehce podvozek:

Obrázek

S medvědem z minula :-)

Obrázek

A s větším bráškou:

Obrázek

Ať se Vám líbí a zatím ahoj :-)
halogen
Příspěvky: 28
Registrován: úte 2.10.2018 12:29
Bydliště: Dobrowitz-Chlomberg

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988/vlastní tvorba/1:53

Příspěvek od halogen »

A hele, moc pěkný DAF.
Škoda těch fotek, že zaostřit lze dokazují perfektně vykreslené polštáře - doporučil bych s foťákem zacouvat až zaostří na DAFa a pak výslednou fotku oříznout :idea:
... a co jsou zač ti džínoví pajduláci? :mrgreen: Vypadají dost hustě ;)
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988/vlastní tvorba/1:53

Příspěvek od SKY »

halogen píše:A hele, moc pěkný DAF.
Škoda těch fotek, že zaostřit lze dokazují perfektně vykreslené polštáře - doporučil bych s foťákem zacouvat až zaostří na DAFa a pak výslednou fotku oříznout :idea:
... a co jsou zač ti džínoví pajduláci? :mrgreen: Vypadají dost hustě ;)
jj ocividne neni schopen ostrit na tak malou vzdalenost
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988/vlastní tvorba/1:53

Příspěvek od Juraj1983 »

Jeste jednou se omlouvám za nic moc fotky, můj tel čeká na opravu, pak nafotím lepší. Toto je ze staré tlačítkové nokie 515 a s tim se fakt zázraky dělat nedají :-( Jinak díky, že se líbí a ten džínový panák je toto : https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... fn37&ifg=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Našel jsem si 3D model, upravil pro lepení a složil :-) Zatím ahoj.

Zde ještě pokus o to vyfocení a oříznutí : Obrázek
halogen
Příspěvky: 28
Registrován: úte 2.10.2018 12:29
Bydliště: Dobrowitz-Chlomberg

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988/vlastní tvorba/1:53

Příspěvek od halogen »

No vida, je to o něco lepší 8-) díky.
Teď jsem si prošel tvá témata a klobouk dolů, pane. Krásná "retro" tvorba!
Tvé padesát-trojky by snesly klidně výtisk v ABC, to bych si určitě koupil a postavil :geek: Tohle měřítko se mi líbí snad víc než klasické 32, byť co kdysi vyšlo od Vyškovského v ABC už mám slepené a od Spídi mám doma slušnou sbírku třicetdvojek, stále hledajíc odvahu do nějakého střihnout...
Juraj1983
Příspěvky: 163
Registrován: stř 1.6.2016 17:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988/vlastní tvorba/1:53

Příspěvek od Juraj1983 »

halogen: Ahoj, díky, že se líbí. Taky mě ty 53ky ted nějak uhranuly, samozřejmě že 32ek v mém stylu ještě pár připravených mám. Do abc bych si s tím asi netroufl, k dokonalosti jim chybí myslím že ještě dost, ale zatím jsem spokojen. Spíďa je machr a jeho modely jsou bezkonkurenční. Jen pomyslet, že bych do originálu střihl, už se mi klepou ruce :-) A pokud chceš zkusit třiapadesátku ode mne, stčí říct. Zatím ahoj a hezký den.
Vladimír
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 5.3.2020 22:49

Re: Daf Turbotwin X1 Dakar 1988 / vlastní tvorba / 1:53

Příspěvek od Vladimír »

-Nádhera...jste šikula....to se musí nechat..a ještě jste se mi jako začínajícímu..nebo spíše po 35 letech vracejícímu papírovému modeláři trefil do noty...)) neb mě okouzlili modely DAKAR 1/53 tak už je shromažďuji..a zkouším jak mi ještě slouží prsty... rád bych zařadil do své začínající sbírky i ty vaše...takže milerád od vás vaše 1.padesát trojky odkoupím..děkuji,,,,PS.SZ mi zatím nejdou ani odesílat ani přijímat )))
Odpovědět

Zpět na „Sport a Dakar“