Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Zdravím, po menším tichu a pauze jsem se pustil do poslední Tatrovky co jsem si chtěl slepit z Dakaru. Model dělám už měsíc a nebudu jsem nahrávat všechny fota z průběhu stavby pač je to zdlouhavý. Pokuď by vás zajímal průběh stavby tak je viděn na Facebooku ve skupině Modely CZ/SK

Kód: Vybrat vše

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1538119416434222&type=1
. Tady dávám už hotovou Tatru kde mi už chybí jen ochranný rám a kola.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pořád nejsem z výsledkem hotový ale co už. Taky na modelu jsem našel hodně chyb v popiskách kde nesouhlasilo číslo ve vystřihovánce a v popisku návodu. Ale to více v popiskách na facebooku kdy jsem doplňoval informace pro ostatní.
Naposledy upravil(a) SkylineJDM dne sob 20.12.2014 16:56, celkem upraveno 1 x.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32

Příspěvek od SkylineJDM »

Tak model mám hotov a nafotil jsem roční práci. No asi poslední model, už moc lepit nebudu, uvidíme.

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Lukáš »

Celkový dojem asi nejlepší ze všech ze série. Prostě, čím víc toho slepíš, tím to bude lepší. Ať se daří.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Jojo díky ale ty světlomety na rámu se mi moc nepovedli ty jsou docela křivý svisle dolů... Ještě mám v plnánu tu Tatru Cestu kolem Světa a pak nějaký auta od antonického, ale na to ted není čas v práci začináme dělat kvůli vánocům 12 hodin. :evil:
Takže začnu zas v průběhu ledna...

Obrázek
:D :evil:
Uživatelský avatar
Frankenstein78
Příspěvky: 41
Registrován: ned 20.4.2014 15:47
Bydliště: Číčov

Re: Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Frankenstein78 »

Gratulace k dokončení, také mám tuhle šestikolku doma, jen ještě není tolik opotřebená skokama přes duny...
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 177
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Tatra 815 VE 6x6 / Vyškovský, ABC / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od vsetíňák »

Zravím,tenhle model už jsem lepil v době kdy vyšel v abc kamarádovi. Mám ji ještě jednou a nedávno když jsem listoval kopou neslepených vystřihovánek jsem si řekl že ji v brzké době postavím pač jsem se k lepení vrátil po x letech a teď jsem se pěkně rozjel. Podlepuješ modely? Uřčitě bych to zkusil pak se s papírem lépe pracuje a ve vysledku to vypadá zase o něco lépe.Hodně zdaru a trpělivosti v lepení.
Odpovědět

Zpět na „Sport a Dakar“