Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Zamčeno
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

V tomto seznamu má každý produkt své katalogové číslo. Podle tohoto kat.č. si jej budete moci objednat přes mou osobu, formou SZ nebo e-mailu ( fotolet@seznam.cz ). Cena všech dezénů na VDT je 15,-Kč na jedno kolo. Cena u dezénů k.č. PMHT 04 á 40,-Kč za celou sadu, PMHT 15 á 50,-Kč za celou sadu, PMHT 21 á 120,-Kč za celou sadu

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Zjistil jsem při kontrole rozměrů originál dezénků na modelech, rozdílnou délku běhounů mezi policejní tatrou a AV-14-tkou. Tímto jsem provedl přečíslování katalogového značení u policejní tatry z PHMT05 na PMHT19. Při dalším objednávání dezénků k modelu policejní tatry tedy prosím udávat nové katalogové číslo.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

K modelu podvalníku ZREMB N25.31 se pokusím v dohledné době navrhnout přijatelné dezény. Prý jeden podval stojí na parkovací ploše údržby silnic v Havl. Brodě, což mám co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky. Jakmile se mi naskytne malinko volného času, zajdu se tam kouknout s foťákem.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Josefexx děkuji za foto reálné pneumatiky na podvalníku ZREMB. Mohl jsem tak navrhnout a poupravit jeden z předešlých dezénů. Tímto oznamuji další aktualizaci seznamu dezénů k modelům od PMHT.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Laserové dezény pro modely PMHT 1:32

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Aktualizace seznamu.
Zamčeno

Zpět na „Laserové doplňky k modelům“