Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Odpovědět
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Příspěvek od V.E.N.A. »

Tak, a kdepak sou prodejny v Liberci? Se všim všudy. Plastový, papírový, železniční no prostě všemožno na hobby. Díky
Schroub
Příspěvky: 66
Registrován: úte 24.1.2012 10:11

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od Schroub »

Tak to by mě také zajímalo, ja vim jen o dvou prodejnách a ty jsou spíš pro RC - Ramon ve vratislavicích a Huskvarna nad Billou na Rybníčku.
Pak snad ještě v lodi co je kino Lípa tak byly mašinky (ze strany od Fóra).
Jinak netušim a nechám si poradit.
Honza S.

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od Honza S. »

Naproti Foru je stále železniční modelář. Bohužel klasický modelářský obchod v Liberci už není. Byl zrušen.
Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: porad Liberec :-(

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od papergeorge »

Jo jasne, Podjestedsky modelar (i stejnojmenny web) cili vlacky Fiala...vrele doporucuju, hlavne tu jeho pani. Pokud chces mit rychle sediny ci adrenalinu na rozdavani, stav se tam a na cokoli se ji zeptej...
Par plastikacu (Revellu) maji v POMPU dole na Fugnerce (ty vado, jak se ted jmenuje ten hruzo-TESCO komplex ???) a detske vystrihovanky ala Betexa miva vilny knihkupec pan Fryc v Prazske. Sem tam nejaka ta drobotina v Infocentru u radnice a obcas v antikvariatech Fryc, King (nam Ceskych Bratri) a Antikvariat Globus (z druhe strany, nez je Fiala). ALE NA TO MOC NESPOLEHEJ, PAC JA UMIM SMEJDIT!!! :mrgreen:
Taktez mivaji nejake ty Betexy v Jablonci nad Nisou taky u POMPA. Ale to bylo ve stare prodejne, nova je ted asi o 100m niz a na papiraky jsem se neptal.

Jinac byla jedna prodejna v Ceske Lipe na namesti a druha myslim v tehle ulici http://www.mapy.cz/s/3gJI" onclick="window.open(this.href);return false; . Obe tak na urovni konce 80.let... Dalsi plastikac byl az v Mlade Boleslavi myslim ze to bylo zastoupeni MPM tady: http://www.mapy.cz/s/3gJT" onclick="window.open(this.href);return false; , ale to uz je hrozne davno...

Na tu Tvoji stranu se moc nedostanu, takze netusim, celkove Liberecko nic moc teda...

Jo, jeste jsem si vzpomnel, vlackari z cele CR celkem doporucuji tohodle pana. Aby ne, umi toho celkem dost, i kdyz je to uz jina modelarina: http://alsracing.net/?page_id=320" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.rcmicrocars.eu/obchod/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od V.E.N.A. »

Mě ani tak nejde o vláčky jako o barvičky. Revell, Humbrol, Agama, Tamya atd. :-( teď sem si ale vzpoměl že je modelářskej krámek ve Vrchlabí!!!
Honza S.

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od Honza S. »

Barvičky Revell mají v liberci v skoro vkaždém velkém hračkářství. Názvy si nepamatuju, ale jsou v Tescu (My) v nejnižším patře, v Géčku přímo v Globusu, v Nise taky uplně dole. Nějaké Agamy mají v železničním modeláří. Co vím já, tak Tamiye v Liberci nejsou. Sám je kupuju v boleslavi, když mám cestu okolo, nebo mi je kupuje známý, který tam bydlí.
Beny
Příspěvky: 17
Registrován: sob 21.1.2012 21:48
Bydliště: Liberec

Re: Modelářské prodejny v Liberci

Příspěvek od Beny »

Pokud by nekdo potreboval neco (barvy, modely ...) dotahnout z Prahy, neni problem. Jezdim 2x tydne. Staci se ozvat.
Uživatelský avatar
Mt Terror
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29.2.2012 13:39

Re: Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Příspěvek od Mt Terror »

Ahojte, tak uz v Liberci mame zase prodejnu s modelarskyma potrebama. Je pod nadrazim nad hotelem Imperial. Maj i eshop winglmodels.cz
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Příspěvek od JoseFxx »

Dnes jsem navštívil Wingl shop. Krámek vybavený a co nemají objednají. Sklad doplňuje jednou za dva měsice.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Příspěvek od JoseFxx »

Nevíte kde je v Liberci prodejna balsy a uhlíkových vláken?
cold_rock
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27.2.2013 20:30
Bydliště: Liberecko

Re: Modelářské prodejny v Liberci - co tam mají ...

Příspěvek od cold_rock »

Nevím jak moc je to aktuální, ale smrkové profily a balsa se daly sehnat buď v Ramonu ve Vratislavicích nebo v prodejně PE+KA Husquarna, nějaký uhlík jsem kdysi kupoval v Dračím ráji (Powerkiting).
Odpovědět

Zpět na „Kde co koupit“