Kamenné obchody s pap. modely

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Kamenné obchody s pap. modely?

Příspěvek od Vojta Č. »

Obecně ne, aspoň co vím o Praze. Sem tam po slušnejch knihách nebo papírnictví narazíš na nějakou Betexu, sem tam jsem vídal i Mega Graphic, ale tím to tak hasne. Erkotyp má (asi ještě pořád) svojí prodejnu na Žižkově.
Bývalo papírnictví s modelářema (hlavně RC, a nedávno jsem se slzou v oku zjistil, že už není) v Dejvicích na Jugo. partyzánech a tam jsem viděl i nějakýho polskýho StuGa nebo něco takovýho, a byl tak ošmatanej a upatlanej, že jsem pochopil, že prodávat vystřihovánky v kamenným obchodě je ptákovina. Jestli jsi pražskej, tak si počkej ten měsíc na Papírový jaro na Chodově, tam můžeš nakoupit modelů na dva roky dopředu. To je ta "jiná cesta" než e-shopy ;)
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Kamenné obchody s pap. modely?

Příspěvek od fantomas666 »

V Olomouci se dají koupit i složitější vystřihovánky jak píšeš v modelářské prodejně ve Ztracené ulici. ;)
Uživatelský avatar
Martin Č.
Příspěvky: 246
Registrován: čtv 26.1.2012 15:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamenné obchody s pap. modely?

Příspěvek od Martin Č. »

V Brně u Vágnera (obchodní dům) mají myslím Riprovánky, Erkotyp-vyškovánky, Bestr-Navrátilovic techniku i jiné složitější věci. Jen ty polské modely tam myslím nejsou.
novakv
Příspěvky: 22
Registrován: ned 22.1.2012 15:18

Re: Kamenné obchody s pap. modely?

Příspěvek od novakv »

Martin Č. píše:V Brně u Vágnera (obchodní dům) mají ...
Je tam i pár modelů vozů F1 z produkce ForumTeamu.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Kamenné obchody s pap. modely

Příspěvek od Tomáš S. »

Tak u Vágnera jsou i modely od PMHT.
Jinak v Uherském Hradišti je prodejna PK Modelář, dá se tam narazit na Rippera (ty nejvíc a taky jsou vždy hodně rychle pryč :) ), Mega Graphic či PMHT, dále Betexovánky a něco od Erkotypu ;) . Jinak kdyby jste tam chtěli kupavat nějaké ty vystřihovánky je lepší se tam u nich domluvit a zarezervovat se... 8-) Mimo jiné tam prodávají i balsu a barvičky (Agama, Revell a ojediněle i nějaké Taimaie...).
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamenné obchody s pap. modely

Příspěvek od khaRel »

v Ostravě jsem našel jen modelářství (vláčkové, plastové) na Husově sadu hned vedle toho cihlového kostela. Akorát z papíru tam byly jen jednodušší omalovánky a semtam nějaký zámek od betexy.
Pavel Skokan
Příspěvky: 147
Registrován: pon 23.1.2012 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamenné obchody s pap. modely

Příspěvek od Pavel Skokan »

Komplet sortiment MG

Most Šeříkova, blok 529/1054 476100967 mpm.most@volny.cz
10-13 13:30-18 9:30-12 http://www.mpmshop.cz/vystrihovanky/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Kde co koupit“